معرفی ۴۰ باشگاه غیرمجاز آمل به مراجع قضایی


رئیس اداره ورزش و جوانان آمل گفت: با تصویب نرخ نامه فعالیت ورزشی باشگاه ها، اداره ورزش و جوانان این شهرستان جزییات و نرخ ها را به 214 باشگاه ورزشی مجاز اعلام کرد.
هاشم جمشیدپناه با اشاره به ابلاغ نرخ نامه به باشگاه های ورزشی برای ساماندهی لازم، اظهار کرد: اداره ورزش و جوانان وظیفه نظارت بر امور باشگاه ها را دارد، تصویب نرخ نامه، اعلام نرخ نامه، نظارت و گزارش تخلفات به دستگاه های انتظامی وظیفه است و پلمپ باشگاه های ورزشی متخلف کار ما نیست.
وی افزود: تیر ماه امسال از سوی هیأت وزیران نرخ نامه به استان و شهرستان ابلاغ شد و اداره ورزش و جوانان هم به ۲۱۴ باشگاه ورزشی مجاز نرخ سال ۱۴۰۲ را اعلام کرد.
رئیس اداره ورزش و جوانان آمل با اشاره به ۱۸ مکان ورزشی دولتی این اداره برای استفاده ورزشکاران، تصریح کرد: در نشست جداگانه با ادارات صمت، تعزیرات، بهداشت و دستگاه قضایی تصمیم گرفته شد تا کمیته ای برای نظارت و بازرسی پس از صدور نرخ نامه انجام شد همچنین نخستین بازدیدها هفته گذشته انجام شد تا باشگاه های قانون مند و متخلف به مردم معرفی شوند.
جمشیدپناه با اشاره به بازدید از ۷ باشگاه ورزشی در نخستین گام، یادآور شد: در این بین پنج باشگاه نرخ نامه را رعایت کرده و به دو باشگاه متخلف تذکرات جدی داده و جریمه در نظر گرفته شد تا در صورت تکرار پلمب و به مردم معرفی شود.
وی با اعلام اینکه در این شهرستان تعداد ۲۱۴ باشگاه مجاز و ۴۰ باشگاه غیرمجاز فعالیت دارند که باشگاه های بدون مجوز با اداره اماکن نیروی انتظامی معرفی شدند تا مراحل کسب مجوز را طی کنند، بیان کرد: چهار باشگاه متخلف این شهرستان هم پس از تذکرات لازم در روزهای آینده پلمب می شوند.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از فارس، وی با اعلام اینکه استادیوم شهید چمران آمل پس از ۱۶ سال افتتاح شده ولی با مشکلات فراوان روبرو است که باید مرتفع شود، بیان کرد: خانه تخصصی تکواندو آمل به عنوان تنها خانه ورزشی تخصصی هفته دولت به بهره برداری می رسد.

1402/5/28

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :