دهیاران مازندرانی برای ساخت کارخانه آسفالت پای کار آمدند


سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران گفت: نخستین کارخانه آسفالت تعاونی دهیاران استان در شهرستان قائم‌شهر با هدف توانمندسازی روستاها و ایجاد درآمد پایدار برای دهیاری‌ها راه اندازی می‌شود.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از ایرنا، احمد توکلی در نشست بررسی وضعیت اخذ مجوز جهت راه اندازی نخستین کارخانه آسفالت تعاونی دهیاران در شهرستان قائم‌شهر با بیان اینکه مطالعه ساخت این کارخانه آسفالت انجام شده است و در مرحله اخذ مجوز قرار دارد، افزود: این کارخانه توسط شرکت تعاونی دهیاران مازندران با سهامداری دهیاری‌های قائم شهر اجرایی می‌شود.
وی ادامه داد: کارخانه آسفالت تعاونی دهیاران قائم‌شهر پس از راه‌اندازی قابلیت پوشش شهرستان‌های اطراف را نیز دارد.
سرپرست معاونت عمرانی استانداری مازندران گفت: راه اندازی کارخانه آسفالت شرکت تعاونی دهیاران مازندران، فضای رقابتی را با شرکت‌های خصوصی ایجاد می‌کند.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از ایرنا، توکلی به مشکل روستاهایی که در حاشیه رودخانه قرار دارند نیز اشاره کرد و افزود: روستاهایی که در حاشیه رودخانه قرار دارند به دلیل قرار گرفتن در معرض خطر سیلاب، تاوان پس می‌دهند و تعاونی دهیاران نیز می‌توانند در قالب ظرفیت بند ط قانون بودجه ۱۴۰۲ ساماندهی رودخانه را انجام دهند.

1402/5/2

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :