کمک بیش از ۱۴۵ میلیارد تومانی مراکز نیکوکاری مازندران به نیازمندان

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان مازندران از کمک بیش از ۱۴۵ میلیارد تومانی مراکز نیکوکاری مازندران به نیازمندان در سه ماهه اول امسال خبر داد.
مهدی رحمان زاده اظهار داشت: در سه ماهه نخست سالجاری ۱۴۵ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان از طریق مراکز نیکوکاری به نیازمندان استان کمک شده که این کمک نسبت به مدت مشابه سال قبل ۴۱ درصد رشد داشته است.
وی افزود: ۴۷۵ مرکز نیکوکاری در استان وجود دارد و این مراکز با آمایش محله و شناسایی نیازمندان به آن‌ها خدمات ارائه می‌دهند.
این مسئول با اشاره به اینکه مراکز نیکوکاری با محوریت مساجد ایجاد شده است، گفت: ۳۷۰ مرکز نیکوکاری در شهر‌ها و ۱۰۵ مرکز نیکوکاری در روستا‌های استان ایجاد شد که از مجموع مراکز نیکوکاری در استان ۱۰۳ مرکز به صورت تخصصی به خدمت رسانی مشغول هستند.
رحمان زاده بیان داشت: مراکز نیکوکاری در بخش‌های فرهنگی، معیشت، درمانی، لوازم ضروری زندگی، جهیزیه و اشتغال به نیازمندان خدمات ارائه می‌دهند.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از خبرگزاری دفاع مقدس، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان مازندران خاطرنشان کرد: افرادی که تمایل به ایجاد مراکز نیکوکاری دارند می‌توانند به دفاتر کمیته امداد در شهرستان‌ها مراجعه کنند.

1402/5/1

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :