فروش نان به هئیت‌های مذهبی از طریق سامانه نانینو

نژاد مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: با هدف سهولت در تامین نان مورد نیاز هئیت‌های مذهبی و ثبت تراکنش‌های صحیح، هیات‌های مذهبی با مراجعه به سامانه نانینو باید نام نویسی کنند.
عباسعلی وفایی اظهار داشت: هئیت‌های مذهبی در این سامانه تعداد مورد نیاز نان و روز‌هایی که به نان نیاز دارند را محاسبه و کارتی که قصد خرید نان با آن را دارند نیز ثبت می‌کنند.
وی ادامه داد: متولیان هئیت‌های مذهبی بعد از دریافت کد رهگیری و تایید از سوی فرمانداران می‌توانند نسبت به خرید نان مورد نیاز خود اقدام کنند.
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران با بیان اینکه محدودیتی برای فروش نان مورد نیاز هئیت‌های مذهبی وجود ندارد، گفت: برای جلوگیری از ایجاد صف‌های طولانی تعدادی از نانوایی‌های در هر شهر توسط فرمانداری‌ها و کارگروه آرد و نان مشخص شده است.
وفائی نژاد تصریح کرد: هیئت‌های مذهبی برای دریافت نان به هیچ حواله‌ای نیاز ندارند و پس انجام مراحل قانونی، نانوایی‌ها موظف به تحویل نان ثبت شده در سامانه نانینو به آن‌ها می‌باشند.
وی افزود: امکان دریافت نان بدون این فرایند‌ها نیز اگرچه امکان پذیر است، اما با توجه به طرح هوشمند سازی توزیع آرد و نان، این اقدام به صورت خودکار به عنوان تراکنش غیرمتعارف ثبت و سهمیه آرد آن نانوایی کم خواهد شد.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان مازندران، وفائی نژاد با بیان اینکه بیش از ۳۱ هزار تن سهمیه آرد مناسبتی فوق العاده برای ایام محرم به نانوایان استان اختصاص یافته و در اختیار کارگروه‌های آرد و نان شهرستان‌ها قرار گرفته است، افزود: اداره کل غله و خدمات بازرگانی متولی تامین آرد است و متولی حسن اجرای این طرح کارگروه آرد و نان شهرستان‌ها و فرمانداران هستند.

1402/5/1

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :