تسهیل خدمات‌رسانی به مردم اولویت دولت است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با بیان اینکه سیاست پایه‌ای دولت در تسهیل خدمات رسانی به مردم اولویت جدی مدیران اجرایی است، خواستار توجه مدیران به این مسئله شد.
روح الله سلگی اظهار داشت: تحقق این سیاست محوری نیازمند بکارگیری اراده‌های معنوی و جهادی است.
این مسئول با اشاره به پیوستگی برنامه‌های دولت در عرصه پیشرفت و عدالت افزود: اولویت اساسی دولت در روند توسعه کشور ساماندهی مسائل فرهنگی و اقتصادی است.
وی معاش مردم را دغدغه اصلی دولت دانست وافزود: رئیس جمهور و کابینه در هم افزایی با بدنه دولت و قوای دیگر تأمین معیشت مردم را با جدیت و شبانه روزی در دستور کار دارند.
سلگی با تاکید بر پیشرفت‌های مهم سیاست بین المللی و منطقه‌ای دولت سیزدهم خاطر نشان کرد: حضور پرقدرت ایران در پیمان‌های منطقه‌ای و جهانی نشانه پیشتازی و موفقیت سیاست‌های دولت سیزدهم است.
معاون استاندار مازندران ادامه داد: دولت سیزدهم در پیگیری دیپلماسی جهادی از عزت و مصلحت کشور پاسداری کرده است.
سلگی همچنین شکست سیاست انزوا طلبانه ایران توسط استکبار جهانی را یادآور شد وافزود: دولت سیزدهم نشان داد که اداره کشور و تقویت عرصه‌های پیشران ملی با بن بست مواجه نیست.
وی بیان داشت: در دولت سیزدهم مدیران شانی جز خدمت رسانی بی منت و صادقانه ندارند و رسالت مدیران بی وقفه تداوم دارد.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از مهر، معاون استاندار مازندران تصریح کرد: امید و ایمان مردم نیازمند پاسداری و تقویت از سوی مدیران است و میزان رضایتمندی مردم از مدیران دستگاه‌های اجرایی معیار ارزیابی موفقیت آنان است.

1402/4/20

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :