میزان مشارکت خیران در پروژه‌های علوم پزشکی افزایش یافته است


رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران میزان مشارکت خیران را در سال گذشته ۲۵۰ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: این رقم نسبت به سال قبل تر از آن ۱۰۰ میلیارد تومان افزایش یافته است.
فرهاد غلامی در جلسه هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به شروع به کار عملیات عمرانی احداث پروژه ساختمان مرکز درمان ناباروری کوثر مرکز آموزشی درمانی امام خمینی (ره) ساری، از امضاء تفاهم‌نامه بین نماینده خیران و دانشگاه علوم پزشکی مازندران در این زمینه خبر داد.
وی با بیان اینکه میزان مشارکت نقدی و غیر نقدی خیرین استان در حوزه سلامت در سال ۱۴۰۰، حدود ۱۵۴ میلیارد تومان بوده است، گفت: این رقم در سال ۱۴۰۱ با ۱۰۰ میلیارد تومان افزایش به بیش از ۲۵۰ میلیارد تومان رسید.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با تاکید بر اینکه تلاشمان بر این است تا در سال جاری مشارکت های مردمی را به سمت توسعه زیر ساخت های آموزشی حوزه سلامت سوق دهیم، افزود: تعداد پروژه های خیر ساز در سال ۱۴۰۱ در حوزه بهداشتی ۹ مرکز، پنج پایگاه اورژانس ۱۱۵ و چهار مرکز آموزشی درمانی و بیمارستان بوده است.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از مهر، غلامی افزود: همچنین هشت پروژه نیز در حوزه بهداشتی و درمانی به طور کامل خیر ساز بوده است.

1402/3/25

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :