زباله مسافران نوروزی برای مازندرانی ها ماند

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای لاریجان از توابع شهرستان آمل:
زباله مسافران نوروزی برای مازندرانی ها ماند
 رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لاریجان از توابع شهرستان آمل گفت: رها کردن زباله‌های تولیدی مسافران نوروزی درحاشیه جاده هراز در چند روز سپری شده از تعطیلات نوروز ۱۴۰۲ باعث نازیبا شدن حاشیه این جاده و بی‌احترامی به راهداران شده است.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از ایسنا، علی نوری‌پور اظهار کرد: کمتر از ۱۰ روز از شروع تعطیلات نوروزی وحجم بالای تردد خودرویی درجاده هراز می‌گذرد، متاسفانه وضعیتی که مسافران درچند روز گذشته با رها کردن زباله در حاشیه جاده اصلی لیجاد کردند چهره نازیبایی برای مازندران رقم زدند.
وی، این اقدام نامناسب برخی مسافران  را نوعی شانه خالی کردن از مسئولیت اجتماعی و بی‌توجهی به خدمات راهداران جاده‌هادانست و افزود: راهداران پیش از نوروز در طرح پاکسازی حریم جاده هراز و دیگر راه‌های ارتباطی مازندران با هدف زیبا سازی و ایمن سازی، شبانه روزی تلاش کردند اما مسافران به بدترین شکل ممکن از خجالت و زحمت راهداران درآمدند.
رئیس اداره راهداری وحمل ونقل جاده‌ای هراز در عین حال از مسافران عبوری از این محور زیبا درخواست کرد؛ در هیچ شرایطی زباله‌ها را از خودروی خود به بیرون پرت یا درحاشیه جاده رها نکنند.
نوری‌پور، با تاکید بر اینکه وظیفه پاکسازی در حریم راه‌های مازندران بر عهده بخشداری‌ها است، اظهار کرد: با توجه به اینکه حاشیه جاده‌ها در حوزه راهداری محسوب می‌شود ما نیز با بخشداری‌ها همکاری کردیم تا با کمک هم قبل از فرارسیدن نوروز و شروع شدن سفرهای نوروزی مسیرجاده پرتردد هراز از زباله‌ها و نخاله‌ها پاکسازی شود.

1402/1/7

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :