مازندران در حوزه ساختمان های آموزشی دچار عقب ماندگی است

استاندار مازندران :
مازندران در حوزه ساختمان های آموزشی دچار عقب ماندگی است
استاندار مازندران بر لزوم شناسایی منابع مختلف برای محرومیت زدایی آموزشی تاکید کرد و گفت: مازندران در حوزه ساختمان های آموزشی دارای عقب ماندگی است.

به گزارش صبح امل و به نقل از مهر، سید محمود حسینی پور در جلسه شورای آموزش و پرورش با تقدیر از حضور باشکوه مردم استان در آئین تشییع شهدای گمنام دوران دفاع مقدس و گرامیداشت سالروز شهادت حضرت زهرا (س) اظهار داشت: شهدای برای ملت و کشور ارزشمند هستند.
وی با اشاره به اینکه مدارس مازندران دارای مشکلات زیرساختی و سخت افزاری است، افزود: باید با شناسایی منابع مختلف برای محرومیت زدایی آموزشی در استان گام برداشت و برای رفع چالش‌ها تدبیر کرد.
استاندار مازندران با تاکید بر تربیت نیروی انسانی ماهر و دارای مهارت در مدارس و حوزه آموزش و پرورش ادامه داد: باید اقدامات لازم را برای چالش‌های فراروی آموزش و پرورش انجام داد زیرا آموزش و پرورش از اولویت‌های مهم استان به شمار می‌رود.
حسینی پور یادآور شد: برترین سرمایه اجتماعی مازندران، کادر و نیروی انسانی آموزش و پرورش است و با پرورش استعدادهای استان در عرصه‌های مختلف نخبگانی زیادی داریم.
استاندار مازندران تصریح کرد: از سوی دیگر ظرفیت‌های زیادی در استان وجود دارد که هنوز بالفعل نشده است درحالی که مازندران را باید یکی از بازوان اصلی در آموزش و پرورش دانست زیرا سرمایه‌های عظیمی در استان وجود دارد.
حسینی پور بیان داشت: در حوزه ساختمانی در آموزش و پرورش دچار عقب ماندگی هستیم و بسیاری از فرزندان در مدارس‌های قدیمی تحصیل می‌کنند و امیدواریم عقب ماندگی‌ها در استان جبران شود

1401/10/6

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :