آقای استاندار انتظار ما از شما این نبود!؟

افشین لاریجانی
آقای استاندار انتظار ما از شما این نبود!؟
انتصاب های دیر هنگام فرمانداران شهرهای استان مازندران تا آنجا مورد نقد بود که این تعلل به عنوان آفت استان نام برده شد حالا هم که به فکر انتصاب فرمانداران افتاده اند با اما و اگرهایی روبرو هستیم.
هنوز فرمانداران آمل و محمودآباد حکم سرپرستی دارند و حکم قطعی را دریافت نکرده اند به نیمه ماه دوم سال جدید رسیده ایم چشم برهم زنیم برنامه ریزی های سال جدید را برای رسیدن به آن از دست می دهیم.
قرار نبود در دولت سیزدهم شرکت سهامی داشته باشیم قرار نبود نمایندگان مجلس برای انتصاب ها فشار بیاورند قرار نبود مصلحت و خوشایند عده ای در انتخاب ها مورد نظر قرار بگیرد.
جناب استاندار مازندران چرا با این تعلل ها نیروهای پر انرژی را بی انگیزه کرده اید؟
با شروع کار فرماندار آمل به عنوان سرپرست تحرک و انگیزه بالائی را شاهد بودیم تا پاسی از شب چرغ اتاق فرماندار روشن بود و بکار مشغول بود و از صبح زود باز کار آغاز و حضور ایشان پر رنگ و پر انرژی بود چه شده!؟که آن شروع خوب به انتظار و تعیین تکلیف تبدیل شده است؟
سودای نمایندگان مجلس مگر چیست!؟ سودای نماینده شدن مگر چیست!؟ پشت پرده تمامی تعلل ها و بلاتکلیفی ها به موضوع انتخابات آینده مجلس بر می گردد چرا؟
جناب آقای استاندار قرارمان این نبود که به دولت سیزدهم رای بدهیم و شاخصه استقلال و مبارزه با فساد و باندبازی را که در حال حاضر ضعیف ببینیم و دولت و دولتمردان و شما نماینده عالی دولت در استان را درگیر این موضوع ببینیم!
پس کجا رفت آن شعارها!؟
چرا نیروهای خدوم را بی انگیزه می کنید!؟ مگر قرار نبود کارهای بزرگ برای مردم انجام شود؟
آیا با این شروع می توانیم امیدی به تحقق شعارها داشته باشیم!؟ طرفداران دولت سیزدهم در حال ناامید شدن هستند.

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :