اعضای محترم شورا، شهردار آمل شما به ناتوانی در کار متهم می شوید

اعضای محترم شورا، شهردار آمل شما به ناتوانی در کار متهم می شوید
مدتی است طرح صیانت در فضای مجازی به بحث داغ تبدیل شده است نگرانی کسانی که کسب و کار خود را در این طرح در خطر می بینند و کسانی که فرصت طلبی در این فضا را از دست می دهند و البته متخلفینی که در قشر مدیریت کشور این فضا را در افشاگری ها به عنوان کابوس می بینند همه و همه باعث شده زشت و زیبا این طرح به جای روشن شدن به حاشیه برود و با شلوغ بازی اجرای این طرح را به عنوان جلوگیری از آزادی های فردی و اجتماعی معرفی کنند فضای مجازی به مثابه چاقوئی است که هم می توان از آن برای آشپزی استفاده کرد و غذاهای متنوع تهیه کنند و هم می شود ابزار قتل !؟
متاسفانه تفکر مدیریتی کشور از بهره گیری از این فضا آنچنان کوچک و یخ زده است که از منظر استفاده از این فضا به آن نگاه نمی شود که علت آن یا به عدم آگاهی از قدرت فضای مجازی بر می گردد و یا اینکه اصولا بلد نیستند از آن بهره مند شوند.
چند وقتی است شهرداری آمل برابر موج حملات و انتقادات قرار گرفته است مدیریت شهری چه شورا و چه شهردار به نظر می رسد خیلی از فضای رسانه ای و اطلاع رسانی و فضای مجازی دور باشند یا که آگاهی ندارند و یا اینکه بلد نیستند، سکوت در مدیریت شهری نه سیاست است و نه روش مقبول!؟ حتما اگر حرفی برای گفتن ندارید شهامت داشته باشید و توضیح دهید و روشن گری کنید، این همه هجمه را به چه قیمتی به جان می خرید!؟شما که قرار است تحت فشار افکار عمومی حاصل انتشار در رسانه ها مثلا چهار راه بسیج را به سرانجام برسانید.
به جای اینکه فضای مجازی و رسانه ها شما را سوق دهند و شما روزه سکوت بگیرید خودتان از این فضا استفاده کنیدو حرف بزنید آدم های کاربلد در روابط عمومی به کار بگیرید یا اجازه بدهید آنهائی که هستند خودشان کارشان را به درستی انجام دهند از اینکه پاسخ نمی دهید، روشن گری نمی کنید و به افکار عمومی پاسخ نمی دهید دلیل با سیاست بودن و زرنگی شما نیست افکار عمومی تشنه اخبار. هست و رسانه های شهر در سکوت شما به گمانه زنی ها و بعضا تحلیل های نادرست هم روی می آورند.
از فرصت رسانه ای شهر استفاده کنید، با مردم از طریق همین فضای مجازی صحبت کنید دست اندرکاران رسانه ها و فضای مجازی را با تشکیل جلسه توجیح کنید و روشنگری کنید کارت هدیه های پانصد هزار تومانی نمی تواند در اغنا افکار مدیران رسانه کمکی انجام دهد، رسانه ها هم مثل مدیران به مخاطبین خود باید پاسخ دهند وگرنه اعتبار خود را از دست می دهند انفعال مدیران جز بی آبروئی و به تصویر کشیدن بی عرضگی چیز دیگری حاصل آن نخواهد بودسکوت خود را بشکنید
اعضای محترم شورا، شهردار محترم شما دارید به ناتوانی در کارتان متهم می شوید. صادقانه سخن بگویید حتی اگر مشکلات دارید

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :