انعقاد تفاهمنامه ۴هزار میلیارد تومانی برای آبرسانی به مناطق محروم مازندران

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مازندران با اعلام اینکه محرومیت در مازندران پشت جنگل ها و سرسبزی استان پنهان شده است، گفت: در حال حاضر با کمک استانداری و سپاه کربلا، قرارداد ۴ هزار میلیارد تومانی برای رفع محرومیت در حوزه آب برای روستاهای استان به امضاء رسیده است.
بهزاد برارزاده اظهار کرد: سعی می‌کنیم با انجام تغییرات، فرصت را در اختیار گروه و فکر جدید برای ارائه خدمات به شهروندان قرار دهیم.
وی افزود: مقام معظم رهبری در سال ۱۳۸۶ از کمبود انرژی برق در کشور خبر داد و اگر نگاه و حرکت ما با نگاه مقام معظم رهبری همسو بود، امروز این مشکلات را در حوزه انرژی نداشتیم.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مازندران اظهار داشت: در حوزه آبرسانی هم این اتفاقات افتاد. از زمان شروع دولت سیزدهم نگاه مقام معظم رهبری در انجام پروژه ها رخ داد و ۱۰ هزار روستا با اعتبار ۷۳۰۰ میلیارد تومان در مسیر آبرسانی قرار گرفتند. در مازندران این کار در ۲۰۰ روستا و اعتبار ۳۰۰ میلیارد تومانی توسط بسیج سازندگی در حال اجراست.
برارزاده در خصوص افزایش ده‌ها برابری اعتبارات و پروژه های تنش آبی در شهرهای مازندران اظهار کرد: بیش از ۳۵۰ میلیارد تومان طرح و پروژه در این حوزه در شهرهای مازندران در حال انجام است و البته میزان اعتبار مورد نیاز برای برطرف شدن تنش آبی شهرها حدود ۱۲۰۰ میلیارد تومان برآورد می‌شود.
وی اشاره کرد: ۳۶۰۰ روستا و آبادی در استان داریم که ۱۳۵۰ روستای کمتر برخوردار، تشنه خدمت هستند.

به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از ایسنا، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مازندران ادامه داد: شاید این موضوع در پشت جنگل ها و سرسبزی استان پنهان شده بود. در حال حاضر با کمک و مدیریت استاندار مازندران و سردار مسلمی، قرارداد چهارهزار میلیارد تومانی برای رفع محرومیت در حوزه آب برای این روستاها به امضاء رسیده است.

1402/6/13

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :