پرداخت ۱۱ میلیارد تومان از مطالبات برنجکاران مازندران

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران از پرداخت ۱۱ میلیارد تومان از مطالبات برنجکاران استان خبر داد و گفت: هزار تن برنج پرمحصول از کشاورزان خریداری شده است.
عباسعلی وفایی نژاد با اشاره به امضای قرارداد تحویل نزدیک به ۱۴ هزار تن برنج پرمحصول توسط ۲۰ تشکل صنفی و تعاونی‌های روستایی در استان مازندران، اظهار داشت: در راستای سیاست‌های حمایتی دولت از تولیدات کشاورزی و اجرای طرح خرید برنج پرمحصول در مازندران، تاکنون بیش از هزار تن برنج ندا و شیرودی تولید سال ۱۴۰۱ از مراکز طرف قرارداد خریداری گردید.
وی با بیان اینکه پرداخت وجه برنج پرمحصول در سریع‌ترین زمان ممکن صورت می‌گیرد، اظهار داشت: با پیگیری‌های به عمل آمده تاکنون ۱۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان از مطالبات مراکز طرف قرارداد تحویل برنج پرمحصول پرداخت شد.
مدیرکل غله مازندران با اعلام اینکه محدودیتی در میزان تحویل برنج پرمحصول وجود ندارد تصریح کرد: کشاورزان عزیز می‌توانند برنج پرمحصول تولیدی سال گذشته را با معرفی نامه جهاد کشاورزی به مراکز تعاونی‌های روستایی و مراکز طرف قرارداد از جمله شالیکوبی داران و تشکل‌های مربوطه تحویل نمایند و محدودیتی در میزان تحویل برنج پرمحصول با رعایت ضوابط و شرایط اعلامی وجود ندارد.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از مهر، وفایی نژاد در پایان اظهار داشت: طرح خرید برنج پرمحصول در استان مازندران تا ۲۰ شهریور ادامه خواهد داشت.

1402/6/6

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :