۳۰۰۰ واحد مسکن هفته دولت در مازندران بهره برداری می شود

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران گفت: در هفته دولت امسال حدود سه هزار واحد مسکن به بهره‌برداری و هزار و ۸۳۶ واحد کلنگ‌زنی می‌شود.
علی دیوسالار هفته دولت را نماد تجلی وحدت ملت و دولت در مسیر پیشرفت و سرافرازی در تاریخ پرشکوه ایران اسلامی دانست و درباره پروژه‌های افتتاحی و کلنگ زنی این اداره کل در هفته دولت، افزود: در هفته دولت امسال هزار و ۸۶ واحد (مسکن مهر) در شهرهای ساری، چالوس، نکا، رامسر، شیرگاه، بابل، فریدونکنار افتتاح می‌شود.
وی افزود: هزار و ۸۳۶ واحد مسکن در شهرهای آمل (هزار واحد)، خنارآباد ساری (۳۰۰ واحد)، محمودآباد (۲۰۰ واحد)، رویان (۲۰۰ واحد) و شیرگاه (۱۳۶ واحد) در طرح نهضت ملی مسکن در زمینی به مساحت حدود ۱۱ هکتار کلنگ‌زنی می‌شود.
مدیرکل راه و شهرسازی مازندران گفت: هزار و ۸۲۶ واحد مسکن در قالب طرح نهضت ملی و بافت فرسوده شهری در شهرهای ساری، آمل، قائمشهر، بهشهر و بابلسر به بهره برداری می‌رسد.
دیوسالار تعریض و بهسازی و آسفالت باند شرقی محور بهشهر – بندرامیرآباد، تعریض و بهسازی و آسفالت محور قائم شهر – کیاکلا – بهنمیر باند غربی، تعریض و بهسازی و آسفالت باند شمالی محور آمل- بابل قدیم، تکمیل و تعریض پل رودخانه‌ای عبداله آباد محور نور- چمستان – آمل در باند شرقی، تکمیل پل فرح آباد ساری با اعتبار هزار و ۵۰۶ میلیارد ریال را از پروژه‌های قابل افتتاح در هفته دولت برشمرد.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از مهر، وی از افتتاح پروژه مجتمع اداری سردار شهید هاشمی شهرستان سیمرغ با اعتبار بیش از ۱۹۱ میلیارد ریال در هفته دولت خبر داد و گفت: محوطه زمین این پروژه به طول هزار و ۷۵۰ مترمربع بوده و محوطه‌سازی ۶۴۰ مترمربع و دیوارکشی به طول ۱۴۰ مترمربع انجام شده است.

1402/6/1

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :