۱۲۷ طرح ساخت‌وساز بزرگ اوقاف مازندران در حال اجراست


مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: هم‌اکنون ۱۲۷ طرح ساخت‌وساز بزرگ اوقاف در سراسر استان در حال اجراست.
حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری‌جناسمی در آیین اختتامیه ‌چهل و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم اوقاف مازندران که در مرکز بصیرت آستان مقدس امامزاده ابراهیم (ع) آمل برگزار شد، با بیان اینکه باطن قرآن و حقیقت آن، اهل بیت(ع) هستند و دو امانت گرانبهایی که پیامبر اکرم(ص) در اختیار بشریت قرار دادند، اظهار کرد: اوقاف در اجرای برنامه‌های فرهنگی، تاکید بر اجرای مسابقات قرآنی دارد تا در ترویج و اشاعه قرآن سهم بسزایی داشته باشد.
وی تصریح کرد: این سازمان در دوران کرونا توانست ۲۱۵ هزار سبد غذایی توزیع کند و در امور درمانی سی تی اسکن، ام آر آی و تهیه انواع لوازم بهداشتی بیمارستان و فعالیت برنامه‌های فرهنگی اقدام کرده است.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران افزود: باتوجه به منویات مقام معظم رهبری در امر تولید و مولدسازی و فناوری، ارائه خدمات در امر معیشتی در دستور کار اوقاف قرار دارد.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، مدیرکل اوقاف و امورخیریه مازندران خاطرنشان کرد: در این دوره از مسابقات ۲۵۰۰ نفر در پنج مرحله به رقابت پرداختند، و ۱۵۰ نفر در چهل و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم راه یافتند و برترین‌های آنها توانستند به مسابقات کشوری ورود یابند.

1402/5/26

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :