نباید فرصت خدمت را از دست بدهیم

آیت‌الله عبدالله جوادی آملی از مراجع تقلید با بیان اینکه نباید فرصت خدمت را از دست بدهیم، گفت: سد هراز با در نظر گرفتن تمامی ملاحظات علمی و فنی برای بهره مندی کشاورزان از این ظرفیت زودتر تکمیل شود. ‎
وی روز سه‌شنبه در دیدار استاندار مازندران در آمل، اظهار داشت: براساس آموزه های دینی و روایی استفاده از زمان بسیار مورد تاکید است و نباید فرصت خدمت را از دست بدهیم.
آیت‌الله جوادی آملی با بیان اینکه، واقعه ششم بهمن آمل از جمله حوادثی است که باید به نسل بعدی منتقل شود، گفت: همه باید از عاشورا و مکتب اباعبدالله (ع) درس بگیریم و در زندگی خود بکار گیریم
استاندار مازندران در این دیدار بیان داشت: مازندران در حال حاضر ۱۲۰ قلم کالای صادراتی را در بازار روسیه هدف گذاری کرده است که این امر رونق اقتصادی استان را به ارمغان می آورد.
سیدمحمود حسینی پور گفت: کریدور شمال جنوب یک ظرفیت ممتازی است که مازندران باید از آن در قالب ترانزیت کالا استفاده کند و از طرفی دیگر دروازه صادرات به روسیه و کشورهای منطقه باشد.
نماینده عالی دولت در مازندران اظهار داشت: یکی از برنامه های جدی ما صادرات محصولات کشاورزی مازندران اعم از برنج و مرکبات است .
وی اضافه کرد: با رونق صنعت بسته بندی برنج مازندران را در مدار صادرات قرار دادیم و امیدواریم که این امر شتاب گیرد.
حسینی پور این را هم گفت که برای صادرات مرکبات به کشور چین برنامه ریزی های خوبی انجام داده ایم و با توجه به معیارهای بهداشتی سختی که این کشور در حوزه واردات دارد مرکبات مازندران هم به چین رسید.
این مقام مسوول از آیت الله جوادی آملی درخواست کرد تا با دعای خیر خود پشتوانه گرمی برای خدمتگذاران به مردم باشد.

1402/5/25

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :