هم اندیشی رسانه های آمل درمشارکت دهی شهروندان در توسعه فضای سبز شهری


همزمان با هفته خبرنگار، به همت سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری آمل هم اندیشی رسانه های آمل برای فرهنگ سازی در افزایش سرانه و توسعه فضای سبز و زیباسازی شهری در مرکز تولید و تکثیر گل و گیاه این سازمان برگزار شد.
در این دورهمی و نشست صمیمی، رییس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری آمل، از عملکرد این سازمان در حوزه های مختلف ازجمله فضای سبز، سیما و منظر شهری و همچنین برنامه های در دست اقدام گزارش داد.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از روابط عمومی سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری آمل، دکتر حسن مهدوی فرافزود: برای توسعه فضای سبز شهری و همچنین اجرای طرح های زیباسازی و منظرشهری نیازمند مشارکت وحضور فعالانه شهروندان و همراهی آنها در طرحهای در دست اقدام هستیم.
وی اضافه کرد: در کمتر از یکسال گذشته در حوزه نورپردازی ،نصب المان، مشارکت شهروندان در کاشت و توسعه فضای سبز، ساماندهی و بهبود وضعیت تابلوهای تبلیغاتی و نصب بنرهای مناسبتی، تبلیغاتی و غیره قدم های خوبی برداشته شده و نیز در دست اقدام است که همه این برنامه با مشورت دهی شهروندان و رسانه ها در جهت کیفی شدن آنها تاثیرگذار تر خواهد بود.
در این مراسم که به همت واحد روابط عمومی سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری آمل در نظر گرفته‌ شده، کیک مزین به لوگوی این سازمان و تبریک “روزخبرنگار” توسط دو تن از با تجربه های خبرنگار( مرد و زن) برش زده شد.

1402/5/23

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :