شهردار و رییس شورای اسلامی شهر آمل در مراسم تجلیل از خبرنگاران در هتل شهر

رییس شورای اسلامی شهر آمل در مراسم تجلیل از خبرنگاران در هتل شهرگفت: اصحاب قلم و رسانه آنقدر حرمت دارند که خداوند در قرآن از قلم به سوگند یاد می کند.
احمد محمدی ضمن دعوت از اصحاب رسانه برای حضور در جلسات رسمی شورا در روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته افزود: خبرنگاران و اصحاب رسانه رابط بین مسئولین و مردم هستند، شما می توانید مطالبه گر باشید و اطلاع رسانی کنید اما تقاضا دارم واقعیت ها را اطلاع رسانی و مطالبه گری کنید .
وی با اشاره به اینکه شاید در بین اعضای شورا اختلاف نظر وجود داشته باشد اما هدف همه یکی است ادامه داد: اگر همدلی بین اعضای شورا و شهردار نبود مطمئنا در شش ماهه اول سال جاری در پرداخت حقوق با مشکل مواجه می شدیم .
محمدی با اشاره به اینکه در دو سال اخیر هیچ نیرویی به بدنه شهرداری تحمیل نکردیم تصریح کرد: در آغاز به کار این دوره از شورا شهرداری خریدار آسفالت بود ولی امروز شهرداری آسفالت مورد نیاز شهر را خودش تولید و الحمدا… در حال حاضر روکش آسفالت معابر زیادی از شهر در حال انجام است که شهروندان عزیز شاهد این امر هستند.
وی خاطرنشان کرد: اتفاقات و زیرساخت های بسیار خوب و تامین منابع مالی زیادی در سال سوم شورای دوره ششم در حال رقم خوردن است چرا که ما سوگند یاد کردیم تا به مردم شهر خدمت کنیم و قسم خوردیم هرجا مانعی بر سر راه بوده با تلاش و همت برداریم .
شهردار آمل نیز در این آئین اظهار داشت: الحمدا… با حمایت و همراهی اعضای شورا با حداکثر توان و مدیریت زمان به اینجا رسیدیم و مطمئن باشید ریل گذاری در مسیر درستی اتفاق افتاده است .
علی داودی افزود: در دوران مسئولتیم به عنوان شهردار آمل نشست های خبری ماهانه به صورت مستمر برگزار می گردد و به جرات می توانم بگویم هیچ شهرداری همانند بنده پاسخگو نبوده است، بنده نقد را پذیرا هستم، مهم نیست چه کسی می گوید، مهم این است که چه چیزی را نقد می کنند .
وی با بیان اینکه در 5 ماه اول سال جاری حدود 200 هزار متر مربع آسفالت معابر انجام شده است که حاصل حمایت و همراهی اعضای شورا بوده تصریح کرد : شورا مشکلات مردم را از شهردار مطالبه می کند و شهردار وظیفه اش این است که در صدد رفع آنها تلاش کند .
به گزارش صبح امل نیوز و به نقل از روابط عمومی شهرداری، شهردار آمل بیان داشت : یکی از سالم ترین رابطه مدیریت شهری با رسانه در این دوره اتفاق افتاده است و ما هم وظیفه داریم هرکاری که از دستمان بر می آید با تمام توان به این شهر خدمت کنیم و امیدوارم به واسطه این همدلی روزهای خوب و بهتری را شاهد باشیم .

1402/5/22

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :