نظارت ویژه بر عملکرد شهرداران مازندران در تعطیلات پیش رو

مدیرکل دفتر امور شهری و شورا‌های استانداری مازندران گفت: همه شهرداران مازندران در تعطیلات پیش رو موظف هستند گزارش عملکرد خود را روزانه به استانداری ارائه کنند.
انگوران اظهار داشت: با توجه به تعطیلات پیش رو و حسب دستور استاندار مازندران همه شهرداری‌ها مکلف به برنامه ریزی مناسب و گسترده برای خدمات رسانی بهتر به مردم و مسافران شدندو
وی با بیان اینکه همه دستگاه‌های خدمات رسان از جمله خدمات شهری و سازمان آتش نشانی باید در آماده باش کامل به سر ببرند، افزود: به همه شهرداران استان نیز اعلام شده است در تعطیلات پیش رو در آماده باش باشند.
مدیرکل دفتر امور شهری و شورا‌های استانداری مازندران گفت: شهرداران موظف هستند روزانه از سطح شهر بازدید داشته باشند و این بازدید‌ها را نیز به صورت مستند و روزانه به استانداری ارسال کنند.
انگوران بر لزوم توجه بیشتر به نظافت در ورودی و خروجی شهرها، نوار ساحلی، پارک‌های درون شهری نیز تاکید کرد و افزود: گروه‌های نظارتی از استانداری به صورت سرزنده از شیوه خدمات رسانی به مردم و مسافران در تعطیلات پیش رو بازدید خواهد کرد.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،: وی افزود: شهرداران برنامه ریزی کنند موکب‌های عزاداری ماه محرم همچنان پابرجا باشند و به مردم و مسافران خدمات ارائه کنند.

1402/5/11

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :