مازندران جزو برترین‌های تولید علم و فناوری کشور شناخته شد

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار مازندران گفت: این استان براساس رصد و ارزیابی های انجام شده در حوزه تولید علم و نوآوری در کشور برترین است.
‌ امید محبی در جلسه شورای اداری مازندران اظهار داشت:‌ یکنواختی در کار و بی توجهی به نوآوری در حوزه های مختلف اقتصادی، اداری و زیرساختی یک چالش اساسی در کشور است که باید با حمایت از شرکت های دانش بنیان و نوآوری برای رفع این معضل اقدام کنیم.
وی ادامه داد: در تولید علم و نوآوری مازندران در گذشته جاری رتبه خوبی در کشور کسب کرده اما در حوزه فناوری این اتفاق نیفتاد که باید با همراهی شرکت دانش بنیان ها و تحقق بهره‌وری از این شرایط عبور کرد.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری مازندران گفت: اتصال علم و نوآوری برای رسیدن به فناوری باجدیت در استان در دستور کار است چراکه با خودکفایی می‌توانیم مسیر توسعه اقتصادی را هموار کنیم.
محبی با اشاره به حضور مسئولان در شهرستان ها و نقاط محروم استان گفت که این اقدام را می توان تحقق عینی شعار عدالت محورانه دولت سیزدهم دانست که توازن در سرکشی و رفع مشکلات مناطق مختلف ایجاد کرده است.
وی اظهار داشت :‌ باتوجه به مطالبه مردم مبنی بر حضور مدیران کل استان در شهرستان های مختلف این مهم در دستور کار قرار گرفت و گزارش های شهرستانی نشان می دهد که در ۲۲ شهرستان مازندران این مهم بدرستی محقق شده است.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری مازندران با تاکید بر حضور میدانی مسوولان گفت که مدیران در سفرهای شهرستانی اولویت را به مناطق محروم دهند.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از ایرنا، محبی تامین اجتماعی، کمیته امداد، کتابخانه و جهادکشاورزی را از جمله نهادهایی اعلام کرد که مدیرانشان بیشترین سفر را به مناطق روستایی و شهرستانی انجام دادند.

1402/5/4

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :