توقیف خودرو‌های شوتی در آمل

رئیس پلیس امنیت اقتصادی مازندران از کشف لوازم خانگی قاچاق از ۲ خودروی شوتی نیسان در آمل خبر داد.
سرهنگ محمدپور گفت: در اجرای مبارزه با قاچاق کالا و ارز، رابطان این پلیس در فرماندهی انتظامی شهرستان آمل با هدایت و اقدامات فنی و اطلاعاتی اداره اطلاعات و عملیات پلیس امنیت اقتصادی استان مازندران از ورود ۲ دستگاه خودروی نیسان شوتی حامل بار لوازم خانگی قاچاق که از یکی از استان‌های غرب کشور وارد این استان و شهرستان آمل شده بود، مطلع و بررسی و تعقیب و مراقبت سوژه را در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: پس از هماهنگی قضایی و روئیت دو دستگاه خودروی شوتی نیسان در ایست و بازرسی پلیس راه آمل، خودرو‌ها متوقف و تعداد ۳۱۶۶ قلم انواع لوازم خانگی (لوازم آشپزخانه) قاچاق در برند‌های مختلف از خودرو‌های توقیفی کشف و خودرو‌ها به پارکینگ منتقل شدند.
رئیس پلیس امنیت اقتصادی مازندران گفت: کارشناسان اداره صمت ارزش کشفیات مذکور را ۱۰ میلیارد ریال برآورد کردند و پرونده متشکله جهت سیر مراحل قانونی به همراه دو متهم (رانندگان خودرو) به مراجع قضایی و اموال مکشوفه به انبار اموال تملیکی استان ارسال شد.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان مازندران، سرهنگ محمدپور اظهار داشت: مبارزه با قاچاق کالا و احتکار کالا‌های اصلی و ضروری مردم، یکی از اولویت‌های مهم پلیس است که در این راستا با تشکیل قرارگاه مبارزه با قاچاق کالا و ارز، شاهد اقدامات خوبی در این زمینه بوده ایم.

1402/5/4

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :