افزایش ۶۵ درصدی تولید کاغذ ایرانی

مدیرعامل شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران گفت: بیش از ۱۲ هزار و ۷۰۰ تن کاغذ تحریر ۴ ماه نخست امسال در این شرکت تولید شده است که در مقایسه با مدت مشابه پارسال ۶۵ درصد بیشتر است.
امید نیک‌نژاد اظهار داشت: این افزایش تولید در حالی رقم خورده است که برخی تنگنا‌ها و مشکلات در سر راه تولید خصوصاً تامین مواد اولیه مورد نیاز وجود داشت.
وی با بیان اینکه با تمام توان از برنامه‌های دولت برای خودکفایی در تولید کاغذ ایرانی حمایت می‌کنیم، از حمایت‌های معاون اول رئیس جمهور و تاکید ویژه رئیس جمهور به وزرای مربوطه قدردانی کرد و ادامه داد: عزم جدی کارکنان این شرکت با وجود تنگنا‌ها و مشکلات موجود، ادامه مسیر تولید کاغذ چاپ و تحریر مورد نیاز کشور است .
مدیرعامل شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران گفت: افزایش تولید کاغذ تحریر با وجود محدودیت ورود چوب و محدودیت مصرف برق نشان‌دهنده اهتمام این کارخانه به تحقق شعار سال، منویات رهبری و حل مشکل جامعه فرهنگی کشور است.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، نیک نژاد از مسؤلان مرتبط خواست به منظور برداشتن محدودیت مصرف برق و تامین نقدینگی مورد نیاز خط تولید، حمایت بیشتری داشته باشند.

1402/5/4

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :