راه اندازی بازارچه دائمی برای فروش دست ساخته های مددجویان بهزیستی

دست‌ساخته‌های هنری مددجویان بهزیستی در نمایشگاه دائمی اداره‌کل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع‌دستی مازندران به فروش می‌رسد.
معاون صنایع‌ دستی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران در جلسه توانمندسازی مددجویان بهزیستی در راستای آموزش و تولید صنایع‌دستی، گفت: دست‌ساخته‌های هنری مددجویان بهزیستی در رشته‌های مختلف صنایع دستی و هنر‌های سنتی در نمایشگاه دائمی اداره‌کل به فروش می‌رسد.
حسین ایزدی با بیان اینکه به زودی فضایی به هنرمندان و صنعتگران تحت پوشش بهزیستی در رشته‌های خراطی چوب و رنگرزی اختصاص داده خواهد شد، افزود: نبود بازار ثابت و مناسب از مهمترین مشکلات هنرمندان این حوزه است که از این طریق ارتزاق می‌کنند.
وی با انتقاد از عدم حمایت شهرداری‌ها و برخی ارگان‌ها در واگذاری مکان‌های مناسب جهت احداث بازارچه‌های دائمی صنایع‌دستی، گفت: بازار‌های ساخته شده در پارک بانوان و ولایت ساری آماده واگذاری است.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان مازندران، ایزدی افزود: در صورت موافقت و همکاری دانشگاه آزاد و حوزه هنری استان، می‌توان از غرفه‌های دانشگاه و سینما‌های استان جهت ایجاد بازار فروش محصولات صنایع‌دستی استفاده کرد.

1402/5/1

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :