متولیان گردشگری ولگاگراد روسیه به مازندران می‌آیند

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران از علاقمندی روس‌ها به ظرفیت‌های تاریخی و بوم‌گردی استان، خبر داد.
صادق برزگر ادامه داد: طبق هماهنگی‌های صورت گرفته و تبادل نظرات دو جانبه، مقرر شد داده‌های تاسیسات اقامتی و هتل‌های ولگاگراد، با توجه به درجه بندی، امتیازات و ظرفیت‌هایی که دارند در اختیار ما قرار داده شود.
وی با اشاره به رایزنی‌های صورت گرفته پیرامون رونق گردشگری و صنعت توریسم بین دو استان، بیان کرد: در این نشست، ظرفیت‌ها و جاذبه‌های تاریخی و طبیعی مازندران، همچنین ظرفیت‌های مربوط به تاسیسات اقامتی‌ استان معرفی شد و خوشبختانه، هم جاذبه‌های طبیعی ما و هم تاسیسات اقامتی ما به ویژه هتل‌های ۵ ستاره و هتل میزبان، مورد توجه و استقبال آنها قرار گرفت.
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران از علاقمندی و اشتیاق روس‌ها برای استفاده از ظرفیت‌های بوم‌گردی مازندران که ارائه دهنده سبک زندگی بومی و سنتی است، سخن گفت و افزود: مقرر شد پس از بازدید حضوری آن ها از اقامتگاه‌های بوم‌گردی و جاذبه‌های طبیعی مازندران، برنامه‌ریزی‌های لازم جهت تعاملات فی مابین صورت گیرد.
برزگر با اشاره به رشد آژانس‌های مسافرتی ولگاگراد طی سال‌های اخیر، تصریح کرد: تاکید ما بر تبادل دوجانبه آژانس های مسافرتی بوده چرا که آژانس های مسافرتی ولگاگراد با ارائه خدمات تخصصی در حوزه گردشگری، به‌ویژه گردشگری سلامت، می‌توانند یاریگر ما در این حوزه باشند.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از بلاغ، وی در پایان گفت: امیدواریم خروجی این سفر در جهت گردشگری و توسعه آن، خوب و مناسب باشد و ما بتوانیم از ظرفیت‌های مازندران به ویژه مزارع کشاورزی در جهت توسعه گردشگری استان و معرفی مناسب آن را به کشورهای همسایه به ویژه روسیه بهره‌برداری کنیم.

1402/4/29

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :