پرداخت بیش از ۵ میلیارد تومان پاداش به مشترکان برق مازندرانی


مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران ضمن قدردانی از همکاری مشترکان مازندران در مدیریت مصرف برق گفت: پس از اجرای طرح ارائه پاداش به مشترکان بخش خانگی که اقدام به کاهش مصرف برق کرده‌اند، از مجموع ۸۰۳ هزار صورت‌حساب برق صادر شده در خرداد ماه سال جاری، ۱۶۳ هزار قبض مشمول پرداخت پاداش شده اند که رقم پاداش تخصیصی به این دسته از مشترکان افزون بر ۵ میلیارد تومان بوده است.
سید کاظم حسینی کارنامی افزود: براین‌اساس در صورت‌حساب‌های برق صادره خرداد ماه شاهد صدور قبوض رایگان و حتی بستانکار هستیم که این مهم نشان‌دهنده همکاری ارزنده شهروندان مازندرانی در اجرای طرح‌های مدیریت مصرف و پایش بار شبکه توزیع برق است.
وی درباره وضعیت مصرف برق ادارات گفت: سازمان‌ها و بانک‌ها بخش قابل‌ملاحظه‌ای از مصرف برق شبکه را به خود اختصاص می‌دهند و به همین دلیل همراهی آن‌ها می‌تواند در حفظ پایداری شبکه توزیع برق نقش موثری داشته باشد.
مدیرعامل توزیع برق مازندران ادامه‌داد: همه ادارات و دستگاه‌های اجرایی مطابق با مصوبه ابلاغی هیات دولت موظف به کاهش مصرف برق هستند و در صورت عدم رعایت مطابق رویه ابلاغ شده، برق سازمان‌های پرمصرف قطع خواهد شد.
حسینی با قدردانی از دستگاه‌های اداری که اقدام به کاهش مصرف برق کرده‌اند، گفت: تعداد اخطار‌های صادره به ادارات و بانک‌ها در این مدت ۴۳۴ اخطار بوده که از این تعداد ۳۰۰ مشترک اداری از ابتدای طرح مدیریت بار به دلیل بی‌توجهی به مصوبه هیات دولت مشمول قطع برق شده اند.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از خبرگزاری صدا و سیمای مازندران، وی تصریح کرد: در صورتی که مشترکان بتوانند میزان مصرف خود را نسبت به دوره مشابه سال قبل کاهش دهند تا ۲۰ برابر قیمت فروش برق پاداش دریافت می‌کنند.

1402/4/28

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :