143 واحد مسکن محرومان در آمل ساخته می‌شود

مدیر کمیته امداد امام خمینی آمل با اشاره به اینکه 7 هزار و 250 خانوار آملی مددجوی این نهاد هستند، گفت: 143 واحد مسکونی محرومان در روستاها با حمایت خیران، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و بسیج سازندگی در حال ساخت است.
حبیب‌الله قلی‌پور اظهار کرد: تجلیل و قدرشناسی از تلاش‌های خیران باعث ماندگاری کارهای خیر و احسان می‌شود تا دیگر افراد به انجام کارهای حسنه و نیک ترغیب و تشویق شوند.
وی با اعلام اینکه انجام کار خیر منفعت‌اش به همه سطوح جامعه می‌رسد، افزود: ۷ هزار و ۲۵۰ خانوار آملی زیر چتر حمایتی کمیته امداد امام خمینی قرار دارند که یک‌هزار و ۱۵۰ افراد تحت حمایت دانش‌آموز بوده و در این بین ۳۵۳ دانش‌آموز یتیم هستند.
مدیر کمیته امداد امام خمینی آمل با اشاره به اینکه سعی داریم با گسترش خدمات ارائه شده توسط کمیته امداد امام خمینی به این هدف برسیم که فرزندان تحت حمایت و ایتام از خانواده جدا نشوند، ادامه داد: در سال گذشته ۱۵۳ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمندان و کم توان مالی به ارزش هر جهیزیه ۵۰۰ میلیون ریال به قیمت کارخانه اهدا شد.
قلی‌پور با اشاره به اهدای ۴۳ سری جهیزیه به میزبانی دانشگاه غیرانتفاعی شمال و ۳۰ سری جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت در دانشگاه فذا، گفت: در سومین مرحله تعداد ۱۹ سری جهیزیه با ارزش ۷۰۰ میلیون ریال برای هر جهیزیه به قیمت کارخانه در دانشگاه تخصصی فناوری‌های نوین آمل به نوعروسان اهدا شد.
وی با اشاره به اینکه هفت قلم کالای اساسی زندگی همانند تلویزیون، یخچال، جاروبرقی، اجاق گاز و اتو به نوعروسان هدیه داده می‌شود، بیان کرد: در مجموع ۱۹ سری جهیزیه امروز برای اهدا به نوعروسان به ارزش ریالی ۱۳ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال تدارک دیده شد.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از فارس، مدیر کمیته امداد امام خمینی آمل، افزود: تاکنون ۴۹ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمندان اهدا شده و قصد داریم تا پایان سال تعداد ۱۵۰ جهیزیه دیگر تهیه و به جامعه هدف تقدیم کنیم.

1402/4/26

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :