بازار مازندران در روسیه ایجاد می‌شود

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران از برنامه ریزی برای ایجاد بازار مازندران در روسیه خبر داد.
صادق برزگر گفت: تلاش داریم در سفر هیئت تجاری مازندران به روسیه، استان را به خوبی معرفی و برای ایجاد بازار در حوزه‌های مختلف برنامه ریزی کنیم.
وی افزود: سفر روسیه در قالب هیئت تجاری واقتصادی با استانداری مازندران برای ۳ استان آستاراخان، ولگاگراد و مسکو روسیه برنامه ریزی شده است.
مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران موضوع گردشگری را یکی از محور‌های اصلی این سفر عنوان کرد و گفت: دو بخش معرفی جاذبه‌های طبیعی، میراثی و فرصت‌های سرمایه‌گذاری در دستور کار این سفر قرار گرفته است.
برزگر به ایجاد همکاری‌های دو طرف و ورود گردشگران دو کشور به این استان‌ها و مازندران اشاره کرد و افزود: با توجه به اینکه گردشگران روسی، مازندران را به عنوان مقصد گردشگری انتخاب می‌کنند، جلساتی با آژانس‌های خدمات مسافرتی استان‌های آستاراخان، ولگاگراد و مسکو برنامه ریزی و در دستور کار قرار گرفته است.
وی همچنین در حوزه صنایع‌دستی، گفت: امیدواریم در بخش صادرات محصولات صنایع‌دستی، تولید محتوا، نمایش محصولات صنایع‌دستی و همچنین واردات مواد اولیه همچون چوب دستاورد‌های خوب این سفر برای استان مازندران باشد.
برزگر زمان این سفر را از ۲۶ الی ۳۱ تیرماه سال جاری اعلام کرد و افزود: تلاش داریم در این سفر استان مازندران را به خوبی معرفی و برای ایجاد بازار در حوزه‌های مختلف برنامه ریزی کنیم.

1402/4/26

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :