بنگاه‌های مسکن مازندران ساماندهی می شوند

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران از تشکیل کارگروه تنظیم و کنترل بازار املاک و مستغلات استان برای ساماندهی بنگاه های مسکن خبر داد.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از مهر، علی دیوسالار از آغاز گشت‌های مشترک برای ساماندهی بنگاه‌های املاک استان با هدف مقابله قاطع و سریع با تخلفات و پیشگیری از تکرار تخلفات صنف بنگاه‌های مشاور خبر داد.
این مسئول یکی از اهداف کارگروه تنظیم و کنترل بازار املاک و مستغلات را شناسایی خانه‌های خالی عنوان کرد و گفت: شهرداران به ویژه در غرب استان، خانه‌های بدون سکنه را سریع‌تر شناسایی کنند.
دیوسالار مسکن را دغدغه مردم و خانواده‌ها عنوان کرد و افزود: دولت سیزدهم تأمین مسکن را با تلاش مضاعف و بی‌وقفه پیگیری می‌کند و باید با همکاری تمام اعضای کارگروه مشکلات بررسی و برابر تصویب نامه شورای عالی مسکن اقدام قاطع و برخوردهای قانونی انجام شود.
وی تصریح کرد: برابر دستور رئیس جمهور در هفتمین شورای عالی مسکن، کارگروه تنظیم و کنترل بازار املاک و مستغلات موظف به ساماندهی بنگاه‌های مشاور املاک دانسته است و ادارات و نهادهای عضو کارگروه تا پایان آبان ۱۴۰۲ نسبت به شناسایی واحدهای غیرمجاز اقدام و در صورت عدم اخذ مجوز صنفی، نسبت به پلمب و تعطیلی براساس مقررات اقدام می‌شود.

1402/4/25

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :