کاروان تماشاخانه سیار کودک و نوجوان با “کلاغ بلا” به آمل رسید


کاروان تماشاخانه سیار ویژه برنامه‌های کودک و نوجوان با “کلاغ بلا” به ایستگاه شهرستان آمل رسید.
این برنامه در قالب “تماشاخانه سیار” کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان مازندران ویژه برنامه‌های متنوعی برای کودکان، نوجوانان و خانواده‌های آن‌ها با حضور صدها نفری کودکان و نوجوانان آملی درمیدان ۱۷ شهریور این شهر، اجرا و یک روز با نشاط و به یادماندنی را برای آنها ثبت کرد.
رئیس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان آمل، گفت: این برنامه به مناسبت گرامیداشت هفته کودک و نوجوان و با هدف فراهم کردن فضای شاد و نشاط آفرین در میان کودکان و نوجوانان این شهر و پیوند برنامه های نمایشی و خانواده ها تماشاخانه سیار به آمل آمد.
فرقدان افزود: در این دورهمی و برنامه، نمایش ” کلاغ بلا توپ طلا” که روایت کلاغی که علاقه زیادی به وسایل زرق و ورقی داشت و بدون اجازه اقدام به برداشتن آنها می کرد، توسط گروه هنری کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان مازندران اجرا شد.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از ایسنا، وی با بیان اینکه برای حضور تماشاخانه سیار درآمل اداره‌ها و نهادهای زیادی از جمله شهرداری و سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری آمل، اداره برق، نیروی انتظامی و فرهنگ وارشاد اسلامی همکاری داشتند، تصریح کرد: کاروان تماشاخانه سیار در قالب تریلی نمایشی، اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری خود را برای کودکان و نوجوانان شهرستان‌های مازندران در روزهای آینده نیز ادامه خواهد داد.

1402/4/22

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :