طرح امنیت محله محور در آمل اجرا شد


فرمانده انتظامی شهرستان آمل از اجرای طرح محله محور و کشف ۱۲ هزار و ۸۹۰ عدد قرص شهرستان آمل خبر داد.
سرهنگ علی داداش تبار اظهار داشت: طرح ارتقای امنیت اجتماعی با رویکرد امنیت محله محور در شهرستان آمل اجرا شد.
از اجرای طرح محله محور و کشف ۱۲ هزار و ۸۹۰ عدد قرص شهرستان آمل خبر داد و اظهار داشت: طرح امنیت محله‌محور با هدف پاکسازی نقاط آلوده و پیشگیری از گسترش کانون‌های جرم، مبارزه با سارقان، برخورد با مخلان و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی افزایش احساس آرامش و امنیت در شهروندان در سطح حوزه کلانتری ۱۳ این شهرستان به اجرا در آمد.
به گزارش صبح آمل نیوز، وی افزود: در اجرای این طرح ماموران پس از انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به دستگیری فردی شرور و کشف یک قبضه سلاح شکاری از وی شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان آمل از پلمپ ۴ واحد ضایعاتی متخلف، دستگیری ۴ مجلوب فراری، دستگیری ۵ سارق و ۴ نفر معتاد متجاهر در آن شهرستان نیز خبر داد و اظهار داشت: از این افراد ۷ دستگاه دوچرخه، یک دستگاه موتورسیکلت سرقتی و مقادیر قابل توجهی اموال مسروقه کشف شد.
سرهنگ داداش تبار در پایان با بیان اینکه رسالت اصلی پلیس برقراری نظم و امنیت و بالا بردن احساس امنیت در جامعه و شهروندان است، بیان داشت: اجرای طرح‌های امنیت محله‌محور با هدف ارتقای امنیت اجتماعی و شناسایی و دستگیری مجرمان به صورت مستمر توسط پلیس اجرا خواهد شد و شهروندان نیز می‌توانند با اطلاع موارد مشکوک به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، پلیس را در این امر مهم یاری دهند.

1402/4/22

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :