چهار نفر از اراذل و اوباش مسلح در آمل دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان آمل از دستگیری چهار نفر از اراذل و اوباش و کشف آلات شرارت از متهمان خبر داد.
به گزارش صبح آمل نیوز، سرهنگ علی داداش تبار با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ مبنی بر زورگیری سرنشینان یک دستگاه خودرو پژو پارس از شهروندان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی کلانتری ۱۱ قرار گرفت.
وی افزود: مأموران با تقویت گشت‌های انتظامی و انجام اقدامات اطلاعاتی، خودروی متهمان را در یکی از خیابان‌های شهر مشاهده کردند که در این حین سرنشینان خودرو به محض مشاهده پلیس با سلاح شکاری به سمت مأموران تیراندازی و قصد فرار از صحنه را داشتند.
فرمانده انتظامی شهرستان آمل تصریح کرد: مأموران انتظامی کلانتری ۱۱ با واکنش سریع و غافلگیرانه و با استفاده از قانون بکارگیری سلاح خودروی متهمان را متوقف و آنان را دستگیر کردند.
سرهنگ داداش تبار با بیان اینکه دو مأمور پلیس در این درگیری مجروح شد، افزود: در این عملیات پلیسی، مأموران جان برکف انتظامی با رشادت و از خودگذشتگی مانع فرار متهمان از چنگ قانون شد.
وی در پایان با بیان اینکه اراذل و اوباش دستگیر شده دارای سوابق متعددی کیفری از جمله تیراندازی، اخلال در نظم و امنیت عمومی و تخریب اموال عمومی و خصوصی افراد بوده‌اند، خاطر نشان کرد: امنیت و آرامش مردم خط قرمز پلیس است و هرکس به هر طریقی بخواهد این مهم را خدشه دار کند با برخورد قاطع و قانونی پلیس روبه رو خواهد شد.

1402/4/18

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :