سازمان برنامه و بودجه به اولویت های شهرستانی توجه کند

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران گفت: سازمان برنامه و بودجه به اولویت های شهرستان‌ها توجه داشته باشد و خود را با شیوه حکمرانی دولت در استان هماهنگ کند.
احمد توکلی در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان مازندران، با انتقاد از سطح موضوعات مطرح شده در این جلسه، اظهار کرد: جایگاه شورای برنامه ریزی بالا است، و نقش شورای برنامه ریزی استان، هدایت و ریل گذاری مسیر پیشرفت و توسعه استان است.
وی با بیان اینکه نیازهای اولویت‌دار شهرستان‌ها را لازم است تا سازمان برنامه و بودجه خود را با شیوه حکمرانی کشور هماهنگ کند، افزود: سازمان بایستی روش متفاوت جاری را تغییر داده و مطالب را از فرمانداران اخذ و برنامه‌ها را با لحاظ نیازمندی‌های و برنامه‌ها و بخشنامه‌های ابلاغی تدوین نماید.
سرپرست معاونت عمرانی استانداری مازندران با اشاره به اینکه در حال حاضر به لحاظ شیوه‌ای که سازمان برنامه و بودجه دارد در جذب منابع و اعتبارات توفیقات لازم را کسب نکرد، یادآورشد: رضایت مردمی نیز با اجرای پروژه‌های عمرانی علیرغم همه تلاش‌های دستگاه‌های اجرایی وجود ندارد و بعضاً در سفرهای استانی، شهروندان مطالبات متفاوت با طرح‌های انجام شده مطرح می‌کنند.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از مهر، توکلی شورای برنامه ریزی و توسعه استان را شورای سیاستگذار برای توسعه استان دانست و تصریح کرد: مدیران باید دقت نظر داشته باشند تا طرح‌های مطرح شده در جلسه، بایستی از قبل در کارگروه های ذیل شورا بررسی و جهت تصویب در شورای برنامه ریزی مطرح شود.

1402/4/18

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :