امروز تبیین غدیر ضروری است

فرمانده سپاه ناحیه آمل با تبریک عید سعید غدیر خم و دهه امامت و ولایت، گفت: عید غدیر، عید امامت و ولایت بوده و عیدالله اکبر است.
سرهنگ عابدین داغمه چی با اشاره به فلسفه وجود غدیر خم اظهار کرد: آنچه باید در عید غدیر خم مدنظر باشد تبیین، تشریح و تفهیم غدیر است که یکی از نیازهای اصلی جامعه ما است.
به گزارش صبح آمل نیوز، وی در جشن بزرگ و بین المللی غدیر خم که در شهرستان آمل با حضور گسترده و بی نظیر مردم ولایی برگزار شد؛ افزود: امروز تبیین غدیر ضروری است و باید بدانیم در غدیر چه اتفاقاتی رخ داده شده، چون نسل جوان ما به شدت در مقابل این آسیب‌ها قرار دارد و این کار مربوط به دستگاه‌های اجرایی و یک تکلیفی است که بر دوش ما است .
فرمانده سپاه ناحیه آمل در ادامه تأکید کرد: زمانی که مدیران پای کار بودند و از ظرفیت مردم استفاده شد کار به بهترین نحو ممکن انجام شد و بارها و بارها تأکید کرده‌ایم که همراهی و همدلی مدیران ادارات در کنار ظرفیت مردم کارها را به خوبی پیش می‌‌برد و هم افزایی و هم دلی همه مدیران را ضروری می‌دانیم.
سرهنگ داغمه چی با بیان اینکه برای جشن عید الله اکبر همه باید پای کار باشند، افزود: همه موظف هستیم برای جشن عید الله اکبر پای کار باشیم و برنامه‌ها باید به صورت تیمی و گروهی و به بهترین نحو ممکن انجام شود .
وی با بیان اینکه غدیر خم؛ بیانگر اهمیت و جایگاه ولایت در حاکمیت اسلامی است، اظهار کرد: اطاعت از ولایت در هر عصری بر ما واجب بوده و در عصر غیبت نیز این ولایت بر عهده ولی‌فقیه قرار دارد که اطاعت از ایشان عین اطاعت از ولایت امیرالمؤمنین (ع) نیز بر ما واجب است.

1402/4/17

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :