خوشنویسان آملی در نمایشگاه خیابانی، دلنوشته های شهروندان را تحریر کردند

خوشنویسان آملی دریک اقدام فرهنگی با برپایی نمایشگاه خیابانی با عنوان ” گذرقلم” برای شهروندان این شهرستان دلنوشته های آنان را کتابت و به رشته تحریر درآوردند.
خوشنویسان آملی دراین نمایشگاه که در مسیر پیاده رو بلوار امام خمینی(ره) این شهر برپا شد، به مدت دو روز برای شهروندان آملی خوشنویسی کردند.
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل در حاشیه این نمایشگاه گفت: این نمایشگاه که به مناسبت گرامیداشت دهه ولایت و به همت انجمن خوشنویسان شعبه آمل و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برگزار شده، بیش از ۲۰ خوشنویس ممتاز وفوق ممتاز با خطوط نستعلیق وشکسته نستعلیق هنرخود را به صورت زنده به تماشای علاقمندان به این هنر وشهروندان گذاشتند.
رضا کسب ور افزود: هدف ازاین اقدام، پیوند زدن هنر به زندگی مردم بوده که با این اقدام شهروندان درکنار هنرمندان از ظرفیت ها وتوانایی هنری نیز به صورت آسان و دسترس بهره مند شوند.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از ایسنا، وی با بیان اینکه خوشنویسان آملی دراین اقدام فرهنگی تعدادی از آثارهنری گذشته خود را دراین نمایشگاه به نمایش عموم گذاشته بودند، تصریح کرد، خوشبختانه شهروندان آملی نیز از برپایی این نمایشگاه و حضور میدانی هنرمندان خوشنویسی استقبال کرده بودند.

1402/4/15

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :