126روستا در شهرستان آمل از نعمت آب شرب پایدار برخوردار می‌شوند

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مازندران در سفر به آمل و بازدید از تاسیسات آبرسانی، طی نشستی با فرماندار این شهرستان گفت: با عملیاتی شدن فاز دوم طرح جهاد آبرسانی، 126روستای آمل از نعمت آب شرب پایدار برخوردار می‌شوند.
بهزاد برارزاده با اشاره به اجرای طرح جهاد آبرسانی در استان مازندران گفت: در فاز دوم این طرح، آبرسانی به ۱۳۵۰ روستا در مازندران پیش‌بینی شده که ۱۲۶ روستا سهم شهرستان آمل است.
وی با اشاره به افزایش ساخت و ساز و مسکن، سرشماری نفوس و مسکن در این استان را ضروری دانست و افزود: مازندران پذیرای افراد زیادی برای اقامت دائم و غیردائم است که باید خدمات زیربنایی آنان تامین شود.
زارعی فرماندار آمل نیز برخورداری از آب سالم و بهداشتی را حق طبیعی مردم دانست و گفت: مدیریت توزیع آب شرب تمامی روستاها باید توسط شرکت آبفا صورت گیرد، زیرا یقینا خدماتی که این شرکت ارائه می‌دهد مطلوب‌تر از خدمات دهیاران و شوراهاست.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مازندران در ادامه برنامه‌های خود در دیدار با امام جمعه این شهر به ارائه گزارشی از وضعیت آب استان و طرح‌های در دست اجرا پرداخت و گفت: در شهرهای مازندران آبخوان مناسبی وجود ندارد ولی آمل از وضعیت خوبی از این نظر برخوردار است .
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون) برارزاده تصریح کرد: در بخش فاضلاب آمل جزء ۵ شهر استانی است که از تسهیلات اعتبارات بانک توسعه اسلامی برای اجرای این طرح‌ها برخوردار خواهد شد.
وی ادامه داد: با دریافت این تسهیلات و اجرای طرح‌های فاضلاب، شاهد تحول عظیمی در استان در بخش فاضلاب خواهیم بود.

1402/4/8

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :