نظارت و کنترل تردد وسایل نقلیه عمومی تشدید می‌شود

سرپرست معاونت حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران گفت: با توجه به آغاز سفر‌های تابستانی طرح نظارت و کنترل تردد وسایل نقلیه عمومی با هدف ارتقای ایمنی عبور و مرور در جاده‌های بین شهری مازندران تشدید می‌شود.
مصطفی قدمی اظهار داشت: با آغاز فصل تابستان، تعطیلی مدارس و همچنین شرایط اقلیمی و جغرافیایی مازندران، پیش بینی می‌گردد گردشگران و مسافران بی شماری را از سرتاسر میهن عزیزمان پذیرا باشیم، از این رو تشدید نظارت و کنترل بر ناوگان حمل و نقل عمومی در دستور کار این اداره کل قرار گرفت.
وی افزود: با توجه به تاثیر قابل ملاحظه نظارت بر اجرای قوانین توسط کاربران جاده‌ای و همچنین جلوگیری و برخورد با تخلفات رانندگی، طرح نظارت و کنترل تردد وسایل نقلیه عمومی از ابتدای تابستان امسال برنامه ریزی و اجرایی می‌گردد.
سرپرست معاونت حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران بیان داشت: طرح مذکور در حوزه اقدامات مورد انتظار با اولویت نظارت بر تردد وسایل نقلیه عمومی جاده‌ای و مشارکت تعاملی واحد‌ها و ادارات ذیربط شهرستانی و استانی به مرحله اجرا گذارده می‌شود.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، قدمی در مورد نحوه اجرای طرح نظارت و کنترل تردد وسایل نقلیه، گفت: این طرح به صورت نظارت میدانی و کنترل وسایل نقلیه در دو سطح پایانه‌های بار و مسافر با همکاری تشکل‌ها و انجمن‌های صنفی حمل و نقل و در راه‌ها با همکاری و پشتیبانی پلیس راه انجام می‌پذیرد.

1402/4/6

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :