برپایی ۳۶ قربانگاه ابراهیمی در مازندران برای دریافت نذورات قربانی

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) مازندران گفت: با توجه به شرایط زندگی در آپارتمان‌ها و عدم دسترسی به مکان مناسب قربانی، کمیته امداد با برپایی ۳۶ «قربانگاه ابراهیمی» در سراسر استان دغدغه خانوادها برای قربانی بهداشتی و شرعی را بر طرف کرده است.
میثم معافی با تبریک عید قربان اظهار کرد: تمامی مراکز نیکوکاری و ادارات کمیته امداد به صورت حضوری و غیر حضوری آماده دریافت نذورات قربانی مردم نیکوکار استان هستند.
وی تصریح کرد: با توجه به شرایط زندگی در آپارتمان‌ها و عدم دسترسی به مکان مناسب قربانی، کمیته امداد با رایزنی‌های لازم با ادارات و نهادهای مختلف، با برپایی ۳۶ «قربانگاه ابراهیمی» در سراسر استان دغدغه خانوادها برای قربانی بهداشتی و شرعی را بر طرف کرده است.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) مازندران با اشاره به همکاری شورای زکات روستاها و موسسات خیریه با کمیته امداد بیان کرد: سال گذشته ۶ هزار و ۴۰۰ راس دام سبک و سنگین قربانی و بین نیازمندان توزیع شد و پیش بینی می‌شود امسال ۱۰ هزار قربانی در استان انجام شود.
معافی تصریح کرد: در روز عید قربان، گوشت قربانی با توجه به نیت خیرین و در همان روز با سرعت بین نیازمندان توزیع خواهد شد.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از فارس، وی گفت: مردم نیکوکار استان می‌توانند نذورات نقدی قربانی را از طریق شماره کارت مجازی ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۱۴۹۹۰۷ واریز کنند.

1402/4/6

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :