مرگ شهروند آملی بر اثر مصرف مشروبات الکلی

معاون فرهنگی فرماندهی انتظامی مازندران از مرگ ۲ شهروند رامسری و یک شهروند آملی بر اثر مصرف مشروبات الکلی خبر داد.
به گزارش صبح آمل نیوز، سرهنگ سیدجعفر ساداتی با اعلام این خبر، گفت: در پی اعلام مرکز اورژانس ۱۱۵ یکی از مراکز درمانی شهرستان رامسر مبنی بر انتقال فردی ۴۷ ساله به آن مرکز درمانی که دچار مسمومیت شده بود بلافاصله واحد گشت کلانتری ۱۱ رامسر به محل اعزام شدند.
وی با اشاره به فوت بیمار موصوف پس از بستری در این بیمارستان، تصریح کرد: پزشکان معالج علت مرگ را مسمومیت ناشی از مصرف مشروبات الکلی عنوان کردند.
معاون فرهنگی اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران در ادامه اظهار داشت: در ادامه رسیدگی به این پرونده، برابر اعلام فرماندهی انتظامی شهرستان‌های آمل و رامسر مرگ مشکوک دو مرد ۳۹ ساله و ۴۸ ساله که از ۳ روز گذشته به بیمارستان‌های این شهرستان‌ها بستری شده بودند به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام شد.
سرهنگ ساداتی تصریح کرد: برابر اعلام کادر درمانی این بیمارستان‌ها، این افراد نیز به دلیل مسمومیت ناشی از مصرف مشروبات الکلی جان باختند.
وی در خاتمه با بیان اینکه علت تامه این حوادث در دست بررسی است، به شهروندان توصیه کرد: ضمن رعایت هشدارهای انتظامی و مراقبت از فرزندان خود در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه مورد مشکوک سریعاً مراتب را مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

1402/4/5

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :