آموزش شوراهای اسلامی و دهیاران در مازندران برگزار شود


سرپرست معاونت عمرانی استاندار مازندران گفت: آموزش شوراهای اسلامی و دهیاران مازندران به صورت حرفه‌ای و کاربردی برگزار شود.
احمد توکلی در نشست با باقر بهاری رئیس شورای اسلامی مازندران جهت بررسی آخرین وضعیت شوراهای استان با بیان اینکه گاهاً عمده مشکل شوراهای اسلامی و دهیاران مازندران عدم شناخت کافی از قوانین است، اظهار کرد: برای برون رفت از این بخش از ضعف عملکرد شوراهای اسلامی و دهیاران مازندران، آموزش آنها به صورت حرفه‌ای و کاربردی در سطح استان باید برگزار شود تا خلأ اصلی یعنی کم آگاهی از قوانین جبران گردد.
وی شوراهای اسلامی شهر و روستای استان مازندران را بازوان حوزه عمرانی استان دانست و افزود: شوراها به دلیل حضور در مجامع محلی از مشکلات آنها آگاه هستند و اگر بر قوانین مسلط باشند به درستی می‌توانند بازوان شهرداران و دهیاران باشند و در مجموع اهداف حوزه عمرانی را در سطح شهر و روستا را به خوبی پیاده کنند.
سرپرست معاون عمرانی استاندار مازندران با اشاره به اینکه آموزش ضمن خدمت دهیاران استان به صورت جدی دنبال می‌شود و امسال نیز دور جدید آموزش‌ها به صورت حرفه‌ای و کاربردی برگزار می‌شود، یادآورشد: پارسال نیز آموزش بیش از ۲ هزار و ۲۵۰ دهیارا ن استان در ۴ سرفصل به مدت ۳۰ ساعت برگزار شد.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از مهر، توکلی همچنین خواستار تداوم آموزش شوراهای اسلامی استان مازندران در طول خدمت شد و تصریح کرد: آموزش شوراها نیز به صورت موردی و کارگاهی در برخی از شهرستان‌ها برگزارشد؛ اما این آموزش باید به صورت حرفه‌ای برگزار گردد.

1402/4/4

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :