۲۴۰۰ پروژه عمرانی در مازندران در دست اجرا است

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران تعداد پروژه های در دست اجرا را دو هزار و ۴۶۰ پروژه اعلام کرد.
فرج الله فتح الله پور در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان با اشاره به ظرفیت‌های مختلف برنامه و بودجه شامل تبصره ۳ اظهار داشت: استفاده از سرمایه‌گذاری خارجی و فایناس در این تبصره اشاره شد و دستگاه‌های اجرایی باید از این ظرفیت استفاده کنند.
وی افزود: در تبصره ۶ نیز موضوع ظرفیت‌های بودجه ۴۰۲ مورد بررسی قرار گرفته است زیرا ظرفیت‌های مهمی برای تحقق بودجه وجود دارد که باید از آن بهره گرفته و بتوانیم طرح‌ها را تکمیل کنیم.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران با بیان این که بیشترین اعتبار به میزان ۵۵۱ میلیارد تومان در حوزه حمل و نقل جاده‌ای استان تخصیص داده شده است، افزود: آب منطقه ۳۸۸ میلیارد تومان، جهاد کشاورزی کشاورزی ۲۷۵ میلیارد تومان، راه و شهرسازی ۲۴۰ میلیارد تومان و شرکت آب و فاضلاب ۲۰۵ میلیارد تومان و بنیاد مسکن ۱۷۸ میلیارد تومان اعتبارات تصویبی را به خود تخصیص داده است.
فتح الله پور گفت: ۶۵ درصد اعتبارات استان مختص شش دستگاه و مجموع اعتبارات بین ۶۶ شهرداری و ۶۳ دستگاه اجرایی توزیع شده است و بیشترین تخصیص اعتبار مربوط به بنیاد مسکن، آب و فاضلاب و راهداری است که بیشترین پروژه‌ها را به خود اختصاص دادند.
وی افزود: در بخش شهرداری‌ها بیشترین اعتبارات مربوط به شهرداری بهشهر به میزان ۱۱۰ میلیارد تومان و بعد از آن شهرداری نوشهر و قائم شهر بوده است.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از مهر، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران ادامه داد: از دو هزار و ۴۶۰ پروژه هزار و ۵۶۰ پروژه احداثی است که هزار و ۸۱۰ میلیارد تومان اعتبار برای آن درنظر گرفته شده است.

1402/3/27

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :