کلاهبردار رسید ساز جعلی به دام پلیس فتا آمل افتاد

فرمانده انتظامی شهرستان آمل با اعلام این خبر گفت: فردی که با استفاده از رسید ساز جعلی اقدام به کلاهبرداری از کاسبان در شهرستان‌های آمل و همجوار آن شهرستان می‌کرد، دستگیر شد.
به گزارش صبح آمل نیوز، سرهنگ علی داداش تبار اظهار داشت: در پی مراجعه تعدادی از شهروندان به مراجع انتظامی مبنی بر اینکه فردی ناشناس پس از خرید کالا از فروشگاه‌ها و سایت نیازمندی‌های شیپور و دیوار اقدام به ارائه رسید بانکی جعلی در تلفن همراه خود به آنان کرده بود، موضوع در دستور کار پلیس فتا این شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: ماموران با تحقیقات میدانی و اقدامات فنی، متهم را که دارای سابقه متعدد کیفری و از زندانیان غائب متوارینیز بوده است، شناسایی کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان آمل تصریح کرد: پس از هماهنگی با مرجع قضائی، متهم در اقدامی غافلگیرانه دستگیر و به کلاهبرداری از ۴۲ نفر از شهروندان در شهرستان‌های آمل، بابل، نور، محمودآباد وفریدونکنار اعتراف کرد.
سرهنگ داداش تبار از کشف ۵ دستگاه تلفن همراه، ۲ دستگاه موتورسیکلت، دو عدد سیم کارت در بازرسی از متهم خبر داد و افزود: مجموع کلاهبرداری‌های متهم بالغ بر پنج میلیارد ریال عنوان شده است.
وی در خاتمه با بیان این که متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد، از شهروندان خواست: ضمن رعایت هشدار‌های انتظامی در هنگام انجام معاملات تجاری و … در صورت مواجهه با موارد مشابه مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

1402/3/25

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :