محموله ذرت‌های آلوده در بندر امیرآباد تخلیه شد

رئیس کل دادگستری مازندران:
محموله ذرت‌های آلوده در بندر امیرآباد تخلیه شد
رئیس کل دادگستری مازندران گفت: ۴۸ ساعت پس از سفر استانی رئیس قوه قضائیه محموله دو هزار و ۹۰۰ تنی ذرت آلوده دپو شده در بندر امیرآباد تخلیه و ترخیص شد.
حجت الاسلام صادق اکبری اظهار داشت: ۴۸ ساعت پس از سفر استانی رئیس قوه قضائیه به مازندران، با همراهی و همکاری جدی دولت محموله ۲۹۰۰ تنی ذرت آلوده از بندر امیرآباد بهشهر ترخیص و تخلیه شد.
وی اظهار داشت: در پی سفر اخیر رئیس قوه قضائیه و بازدید رئیس دستگاه قضا از بنادر امیرآباد و نوشهر و کالاهای رسوب شده در این بنادر، جلسه ویژه ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری مازندران با حضور اعضای این ستاد تشکیل شد.
این مقام قضائی ادامه داد: در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان مقرر شد با نظارت دادستان مرکز مازندران و دادستان‌های شهرستان مربوطه، نسبت به تعیین تکلیف محموله‌های دپو شده و ترخیص و تخلیه آن در کمترین زمان ممکن اقدام گردد.
حجت‌الاسلام اکبری افزود: با همراهی و همکاری دولت و ۴۸ ساعت پس از سفر رئیس دستگاه قضا به مازندران، محموله ۲۹۰۰ تنی ذرت آلوده که حسب اعلام دانشگاه علوم پزشکی استان و اداره استاندارد، فاقد مصرف دامی بوده، با مجوز مراجع زیربط جهت مصارف صنعتی از جمله الکل سازی، تخلیه و به مقصد شرکت الکل سازی در یکی از استان‌های مرکزی حمل شد.
وی تصریح کرد: دستگاه قضائی استان نسبت به تشکیل پرونده برای مدیران متخلف که با ترک فعل زمینه ساز تضییع حقوق بیت المال شوند اقدام و با متخلفین برخورد قاطع و قانونی خواهد شد.
به گزارش صبح آمل و به نقل از مهر، حجت الاسلام محسنی اژه ای پنجشنبه و جمعه هفته گذشته در برنامه از قبل اعلام نشده به مازندران سفر کرد.

1402/3/22

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :