کشف زمین خواری در منطقه جنگلی آمل

فرمانده انتظامی مازندران از کشف یک فقره زمین خواری و تصرف اراضی ملی به ارزش ۴۰ میلیارد ریال در مناطق جنگلی شهرستان آمل خبر داد.
سردار حسن مفخمی شهرستانی گفت: با اشراف اطلاعاتی ماموران انتظامی و رابطان پلیس اقتصادی در شهرستان آمل افرادی که اقدام به تصرف اراضی ملی در منطقه جنگلی کرده بودند، شناسایی شدند.
وی افزود: با هماهنگی مراجع قضائی و دعوت از کارشناس نقشه بردار اداره جهاد کشاورزی، ماموران به محل مورد نظر مراجعه و با استفاده از نقشه برداری انجام پذیرفته، مشخص شد اراضی ملی در مناطق جنگلی مورد تصرف غیرقانونی قرار گرفته است.
فرمانده انتظامی مازندران گفت: ارزش زمین رفع تصرف شده برابر اعلام نظر کارشناسان ۴۰ میلیارد ریال برآورد شده است که در این راستا متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مراجع ذیصلاح معرفی شد.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سردار مفخمی با بیان اینکه حفظ و حراست از بیت المال و اراضی ملی از اولویت‌های ماموریت پلیس است، از شهروندان مازندرانی خواست هر گونه اخبار و اطلاعات مربوط به زمین خواری و تصرف عدوانی اراضی ملی در این استان را از طریق پل ارتیاطی ۱۱۰ به این پلیس اطلاع دهند.

1402/3/21

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :