طرح های نیمه تمام عمرانی مازندران تعیین تکلیف

استاندار مازندران بر تعیین تکلیف طرح های نیمه تمام عمرانی استان تاکید کرد و گفت: توسعه اقتصادی روستاها و ساماندهی یکپارچه سواحل از برنامه های مهم و اساسی استان است. ‎
سید محمود حسینی پور در جلسه معارفه سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران با عنوان اینکه این استان با دارا بودن شرکت های دانش بنیان فعال و پویا از ظرفیت های مناسبی در این بخش برخودار است، خاطرنشان کرد: با وجود تمامی کارهایی که تاکنون انجام شده است اما هنوز نتوانستیم ارتباط لازم بین این مجموعه ها با دیگر بخش ها را برقرار کنیم.
وی ادامه داد: معاونت عمرانی جزو مهمترین معاونت های استانداری به شمار می رود و مسئولیت های بزرگی دارد، بطوریکه ایجاد هماهنگی و نظارت بین واحدهای استانی دستگاه های اجرایی، ‌طرح های زیربنایی و عمرانی با توجه به نیازها، نظارت عالی بر برنامه های عمرانی و گزارش گیری مستمر از پیشرفت برنامه های عمرانی شهرها و روستاهای استان از اهم فعالیت های این معاونت است.
استاندار مازندران در ادامه با برشمردن اولویت های عمرانی و توسعه ای مازندران، اظهارداشت: توسعه سرمایه گذاری در بخش های عمرانی از جمله این موارد است که نیازمند ورود بخش خصوصی در طرح های مهم استان می باشد.
حسینی پور تجاوز به اراضی کشاورزی این استان را قابل چشم پوشی ندانست و افزود:‌ مازندران جزو استان هایی است که در بخش کشاورزی فعالیت و در تامین امنیت غذایی کشور نقش دارد و ساماندهی یکپارچه سواحل به عنوان اولویت اول استان مازندران و یکی از نیازمندی های امروز جامعه است که معاونت عمرانی استاندار مازندران نقش ممتازی در ساماندهی سواحل ایفا می کند و این موضوع همواره جزو اولویت ها و در دستور کار قرار گیرد.
وی افزود:‌ تحقق کامل طرح ملی مسکن باید با جدیت در دستور کار قرار دارد اما به دلیل شرایط خاص استان ازجمله گرانی و کمبود زمین با مشکلاتی مواجه ایم.
استاندار مازندران ، توسعه اقتصادی روستاها را برنامه اصلی دولت مردمی سیزدهم برشمرد و ادامه داد:‌ نهضت توسعه روستایی با اجرای کارهای عمرانی در روستاهای مازندران باید شکل گیرد.
حسینی پور افزود:‌ ضرورت تعیین تکلیف طرح های نیمه تمام مازندران از دیگر اولویت هاست و نیازمند این هستیم تا طرح های نیمه تمام زود به اتمام برسد.

1402/3/21

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :