کمبود محیط‌بان در مازندران

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست مازندران با بیان اینکه تعداد محیط‌بانان مازندران کافی نیست و در این زمینه کمبود داریم،گفت: خواهان این هستیم تعداد محیط‌بانان بیشتری را جذب کنیم.
مسلم آهنگری فرمانده یگان حفاظت محیط زیست مازندران با اشاره به کمبود نیروی محیط‌بانی اظهار کرد: حدود ۳۰۰ محیط‌بان در مناطق تحت مدیریت چهارگانه، پارک‌های ملی، پناهگاه ملی و مناطق آزاد استان مازندران فعالیت می‌کنند.
وی با بیان اینکه تعداد محیط‌بانان مازندران کافی نیست و در این زمینه کمبود داریم،گفت: خواهان این هستیم تعداد محیط‌بانان بیشتری را جذب کنیم.
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست مازندران بیان کرد: کمبود محیط‌بان از طریق همیاران محیط‌بان و همراهی مردم استان جبران می‌شود و در این زمینه شاهد مشارکت مردمی هستیم.
آهنگری با اشاره به اینکه امسال یک محیط‌بان در پارک ملی پابند مورد اصابت ساچمه قرار گرفت، افزود: طی سال گذشته نیز ۱۰ نفر از محیط‌بانان در درگیری با شکارچیان زخمی شدند که پیگیری‌ها از طریق دستگاه قضایی ادامه دارد.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از فارس، وی با اعلام اینکه حمایت قانونی به محیط‌بانان انگیزه می‌دهد، تصریح کرد: محیط زیست برای همه است و همه در حفظ محیط زیست باید تلاش کنیم.

1402/3/17

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :