دوربین پایش تصویری در روستاهای مازندران راه‌اندازی می شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران بر لزوم مقابله جدی و هوشمندانه با پدیده سرقت در سطح این استان تاکید کرد و گفت: دوربین پایش تصویری در روستاهای استان راه اندازی می شود.
روح الله سلگی در جلسه کمیسیون عالی مقابله با سرقت مازندران با حضور دستگاه‌های مسئول گفت: همزمان با پیشرفت تجهیزات سارقان باید تدابیر روزآمد و پیشرفته‌ای برای مقابله با آنان اجرایی شود.
وی با اشاره به نقش فرمانداران در این ارتباط افزود: فرمانداران باید با تشکیل منظم جلسات کمیسیون مقابله با سرقت و پیگیری مصوبات مربوطه در این زمینه اهتمام بورزند.
معاون استاندار مازندران لزوم همگرایی دستگاه‌های مسئول در حوزه مقابله با سرقت را خاطر نشان کرد وافزود: عدم آزادی سارقان حرفه‌ای و سابقه دار از زندان و بکارگیری پابند الکترونیکی برای آنان در این روند حائز اهمیت است.
سلگی با اشاره به افزایش سرقت در مناطق روستایی لزوم تدابیر پیشگیرانه در این ارتباط را یادآور شد وافزود: در راستای مقابله با سرقت در روستاها نصب و راه اندازی دوربین و پایش تصویری آنها ضرورت دارد.
این مسئول گفت: شرکت مخابرات باید در زمینه اجرای فیبر نوری در سطح مازندران برای اجرای طرح‌های پیشگیرانه و مقابله با سرقت اقدام کند.
وی با تاکید بر هماهنگی و وحدت رویه دستگاه‌های مسئول درحوزه سرقت، خواستار ارائه آموزش‌های حفاظتی به مردم و دستگاه‌ها شد.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از مهر، سلگی افزود: استانداری از طرح‌های تحولی دستگاه‌های مسئول در امر مقابله با سرقت حمایت خواهد کرد.

1402/3/12

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :