افزایش اختیار فرمانداران در مدیریت سواحل


با ابلاغ جدید وزارت کشور بزودی اختیار فرمانداران در مدیریت سواحل و واگذاری آن به بخش خصوصی در مازندران افزایش می‌یابد.
استاندار مازندران در جلسه امروز شورای اداری با اشاره به نشست اخیر سه جانبه استاندار، وزیر کشور و رئیس سازمان جنگل‌ها و مراتع کشور در زمینه مدیریت سواحل آزاد شده، گفت: با ابلاغ جدید وزارت کشور بزودی اختیار فرمانداران در مدیریت سواحل و واگذاری آن به بخش خصوصی در استان افزایش می‌یابد.
سید محمود حسینی پور افزود: با واگذاری سواحل آزاد شده به بخش خصوصی، شهرداری‌ها هم در ارایه خدمات تفریحی و رفاهی بهتر می‌توانند مشارکت داشته باشند.
وی از مدیران و فرمانداران استان خواست با ارائه برنامه‌های خود برای سواحل در آستانه تعطیلات تابستانی، زمینه آرامش و امنیت را برای شهروندان و مسافران در سواحل مازندران فراهم آورند.
استاندار مازندران گفت: خنثی سازی توطئه‌های دشمنان که برای به انزوا کشاندن جمهوری اسلامی تلاش می‌کنند با اقدامات جهادی مدیران امکان پذیر است.
حسینی پور رضایت مندی ارباب رجوع را از شاخصه‌های مهم و مؤثر ارزیابی مدیران استانی بر شمرد و افزود: توسعه چشمگیر مازندران با تحرک و تحول محقق می‌شود.
وی از علاقمندی سفرای حاضر در نمایشگاه توانمندی‌های اقتصادی استان‌های کشور که چندی پیش در تهران برگزار شد خبر داد و گفت: بستر سرمایه گذاری و حضور موثر سرمایه گذاران خارجی در این استان باید تقویت شد.

به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، استاندار مازندران افزود: با مدیری که به روند شتاب گرفتن قطار توسعه‌ای مازندران کمک نکند با جدیت برخورد می‌کنیم.

1402/3/12

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :