ضرورت برگزاری مجامع شرکت‌های سرمایه گذاری تعاونی مازندران


رییس هیات مدیره شرکت تعاونی سهام عدالت کشور، بر برگزاری مجامع شرکت‌های تعاونی و سرمایه گذاری در زمان مقرر آن تاکید کرد.
عسگر توکلی در نشست مسئولان سهام عدالت مازندران که با حضور عشقی رییس سازمان بورس و اوراق بهادر کشور و فرماندار و امام جمعه آمل در شهرستان آمل برگزار شد، گفت: احیای تعاونی‌ها دردولت‌های قبلی و ایجاد و رونق بخشی به آن‌ها در دولت فعلی یک ضرورت بسیار مهم شده و به همین خاطر فعالیت و رسیدگی به مشکلات تعاونی‌ها به طور جدی بررسی می‌شود.
وی افزود: با حضور رییس سازمان بورس و اوراق بهادر کشور نشست‌های خوبی با حضور مدیران برخی شرکت‌های تعاونی درحوزه سهام عدالت ومدیران شرکت تعاونی سهام عدالت شهرستان‌های مازندران درشهرستان‌های آمل وبابل برگزار و وضعیت تعاونی‌ها بررسی شد.
رییس هیات مدیره شرکت تعاونی سهام عدالت کشور ادامه داد: وضعیت تعاونی‌ها دربحث مجامع شرکت‌های سرمایه گذاری استانی و واگذاری اختیارات و مدافع حق و حقوق مردم که سهامدار سهام عدالت می‌باشند، براساس ابلاغیه مقام معظم رهبری که فرمود به ازای هر سهامدار باید شرکت‌های تعاونی تشکیل شود توسعه بخش تعاون دارای اهمیت است.
توکلی اضافه کرد: با توجه به روش آزاد سازی که این اختیار‌ها را فرابورس ودولت انجام دهد، به همین منظور درسفر رییس سازمان بورس واوراق بهادرکشور به مازندران، مشکلات شرکت تعاونی و واحد‌های دانش بنیان واقتصادی در توسعه بخش تعاون استان بررسی و تصمیم‌های کارگشا وخوبی گرفته شد.
وی با بیان اینکه سیاست کلی نظام واگذاری سهام عدالت به مردم است، تصریح کرد، دراین راستا فراکسیون سهام عدالت مجلس پیگیری‌های خوبی داشته و حتی مجلس برای تقویت تعاونی‌ها برای واگذاری سهام عدالت به مردم تلاش خواهد کرد.
رییس هیات مدیره شرکت تعاونی سهام عدالت کشور گفت: سال گذشته ۳ میلیون نفر از افراد تحت پوشش نهاد‌های حمایتی عضویت سهام عدالت قرار گرفتند، و در حال حاضر مجموع سهامداران به بیش از ۴۹ میلیون نفر رسیده است.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از خبرگزاری صدا و سیمای مازندران، 169توکلی از پرداخت ۹۵ هزار میلیارد تومان سود سهام عدالت طی دو مرحله در دولت کنونی به مردم خبر داد.

1402/3/6

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :