آمل شهر کارآفرینی است


فرماندار ویژه آمل از این شهرستان به عنوان شهر کارآفرینی یاد کرد و گفت: حجم فعالیتهای اقتصادی این شهرستان بالا است.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از مهر، سید عباس حسینی در جلسه رفع موانع تولید با اظهار اینکه آمل شهر هزار سنگر، تمدن تاریخ است است از این شهر به عنوان شهر کارآفرینی اقتصادی یاد کرد و گفت: ۴۵ درصد اقتصاد استان در آمل و ۴۰ درصد معادن استان در آمل قرار دارد.
وی با اظهار اینکه بزرگترین شرکت‌های صنعتی شمال کشور در آمل قرار دارد، حجم اقتصاد این شهرستان را بالا دانست و گفت: این شهرستان در کشاورزی نیز استعدادهای فراوانی دارد و بیش از ۳۰ درصد تولیدات کشاورزی را به خود اختصاص داده است.
فرماندار ویژه آمل با عنوان اینکه در حوزه اقتصادی دانش بنیان نیز این شهرستان حرف برای گفتن دارد، گفت: بازار بورس و سرمایه ادبیات خود را نیاز دارد و ناآشنایی با این اقتصاد و بازار سرمایه از جمله مشکلات است.
حسینی یادآور شد: بی‌شر واحدهای تولیدی مدیرمالکی هستند و باید برای توسعه مدیریت اقتصادی و افزایش بهره وری در فعالیت‌های اقتصادی گام‌هایی را برداریم از این رو مرکز توسعه خدمات سرمایه گذاری در شهرستان راه اندازی شده است.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از مهر، وی از شناسایی ۱۰۰ فرصت سرمایه گذاری با سرمایه گذاری بیش از ۱۰ هزار میلیارد تومانی در شهرستان خبر داد.

1402/3/5

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :