عباس اقوامی مسئول روابط عمومی بیمارستان امام خمینی آمل، برگزیده روابط عمومی‌ واحدهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی مازندران


مراسم بزرگداشت روز روابط عمومی و تجلیل از مسئولین روابط عمومی‌های واحدهای تابع دانشگاه علوم پزشکی مازندران با حضور جمعی از اعضای هیات رئیسه دانشگاه، مدیران ستادی، روسای دانشکده ها و مدیران شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان ها در سالن آیت الله کوهستانی دانشگاه برگزار شد.
قائم مقام معاونت توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در این مراسم با اشاره به اهمیت حوزه اطلاع رسانی خواستار حمایت مناسب از ذی نفعان درباره برنامه‌ها، خدمات و اقدامات مریوطه شد و گفت: باید انتظارات منطقی ذی نفعان را تأمین و برآورده کرد.
دکتر مجتبی اورعی تصریح کرد: روابط عمومی باید واقعیت را با صداقت به جامعه منعکس کند و بین تبلیغات و اطلاع رسانی تفاوت قائل شد تا افکار و دیدگاه‌ها را به خوبی اقناع کنند.
وی تاکید کرد: سطح اطلاع رسانی را باید از آگاهی بخشی بالا برد زیرا روابط عمومی ترکیبی از علم، تجربه و احساس است و خروجی آن خلق یک اثر هنرمندانه است.
دکتر توان مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان محمودآباد نیز در ادامه به نقش مهم جایگاه روابط عمومی در سازمان اشاره کرد و با تاکید بر حمایت سخت افزاری و تشکیلاتی خواستار ارتقای بیش از پیش دانش و توان فنی متولیان این حوزه شد.
دکتر سیمین بابایی مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران نیز در این مراسم ضمن تقدیر از تلاشگران عرضه روابط عمومی و ارتباطات خواستار انعکاس مناسب و مطلوب اخبار و اطلاعات حوزه سلامت برای کسب آگاهی مردم شد.
مشاور رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران تاکید کرد؛ اطلاع رسانی مناسب سبب می‌شود تا مردم را به خوبی تحت پوشش برنامه‌ها قرار دهیم.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از استناد نیوز، عباس اقوامی مسئول روابط عمومی بیمارستان امام خمینی آمل و حسن جوانی مقدم مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان قائمشهر به عنوان نمایندگان روابط عمومی‌های واحدهای تابع دانشگاه به بیان انتظارات و توقعات دست اندرکاران این حوزه از مدیران پرداختند.

1402/3/4

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :