باید از ظرفیت کشور در توسعه و تعالی کشاورزی مازندران استفاده کنیم


رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران خواستار توسعه و ترویج الگوی کشت در بخش کشاورزی برای استمرار تولید شد.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از مهر، حسن عنایتی کلیجی در جلسه شورای هماهنگی این سازمان اظهار کرد: سالی که پشت سر گذاشتیم سال سختی برای حوزه کشاورزی بود چراکه درگیر آزادسازی یارانه‌ها شدیم اما توانستیم بخوبی از این بحران عبور کنیم.
وی ادامه داد: امسال را با هدف تحقق شعار سال مقام معظم رهبری آغاز کردیم و با توجه به گستردگی فعالیت‌های بخش کشاورزی، انتظارات فراوانی در این حوزه وجود دارد.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران افزود: امسال با توجه به شرایط متفاوت اقلیمی باید الگوی کشت در بخش کشاورزی داشته باشیم تا استمرار تولید را شاهد باشیم.
عنایتی کلیجی بیان کرد: باید به سمت تکنولوژی و فناوری جدید پیش برویم و کشاورزی استان را ارتقا دهیم.
وی گفت: جزو دستگاه‌های اجرایی هستیم که انتظارات فراوانی در این بخش وجود دارد و باید انتظارات را برآورده کنیم که نیاز به حمایت‌های اعتباری و تسهیلاتی متناسب با این بخش دارد.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران تاکید کرد: باید از ظرفیت کشور در توسعه و تعالی کشاورزی مازندران استفاده کنیم و کار جهاد کشاورزی مازندران برنامه ریزی، سیاست گذاری و انسجام بخشی این حوزه است.

عنایتی کلیجی بیان داشت: باید به عنوان رصدخانه رسانه‌ای از خود دفاع کنیم و نباید به گونه‌ای باشد که همه ضعف‌ها به ما تعمیم داده شود.
وی تصریح کرد: هیچ همکاری حق حاشیه سازی برای جهاد کشاورزی را ندارد و هدف همه با باید خدمت به کشاورزان استان در سایه وحدت و همدلی مدیران و کارکنان این بخش باشد.

1402/3/3

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :